Шановні мешканці Пологівського району!

0
14

bez_avto

22 вересня в багатьох країнах світу відзначається Міжнародний день без автомобілів. В цей день в ім’я довкілля та здоров’я, люди пересядуть на громадський транспорт, велосипеди чи стануть пішоходами. Велика кількість експертів вважають, що саме збільшення кількості вуглецю в атмосфері рано чи пізно стане причиною глобальної зміни клімату Землі.

Щоразу заводячи двигун автомобіля, ми прискорюємо зміни клімату – адже СО2 переважає серед інших парникових газів, що посилюють здатність атмосфери утримувати тепло. Вже сьогодні добре помітні наслідки глобальної зміни клімату: тануть льодовики, піднімається рівень Світового океану, океанські течії змінюють свій напрямок. Страждають тварини. Здається, що такі глобальні явища повинні бути предметом уваги урядів і всесвітніх організацій.

Вперше подібна акція відбулася 1998 року в Парижі. Хоча для приватного транспорту були закриті лише старі квартали міста, вміст СО2 в паризькому повітрі в цей день зменшився на 15%.

До Дня без авто офіційно приєдналися більше тисячі міст у 35-ти країнах світу, зокрема, в Японії, Бразилії та Канаді.

Розуміючи, що в сучасних умовах повністю відмовитися від автомобілів просто неможливо, але сьогодні мова йде про участь кожної людини і прості дії людей. Наприклад, відмовтесь від авто тоді, коли це можливо.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут