Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
28 Вересня 2016 Культура, Місто 211  0 

Приємний подарунок від поетеси


IMG_6716

Ім’я Надії Олександрівни Демченко добре відоме читачам нашої газети, адже її довершені поезії не раз друкувалися на сторінках «Пологівських вістей».

У тарасівської поетеси була давня мрія – зібрати всі свої творіння у одній книзі. А це ой як нелегко у наш час! Та все ж мрія Надії Олександрівни збулась – нещодавно вийшла з друку збірка її поезій під назвою «Відлуння поклику душі». Презентація книги відбудеться 29 вересня у центральній районній бібліотеці.

А нам особливо приємно, що минулого тижня  Надія Олександрівна особисто завітала до редакції і подарувала колективу примірник своєї книги з автографом.

«Інколи душа прагне до чогось доброго, задушевного, проникливого і щирого. Сподіваюсь, що в цьому читачам послужить збірочка віршів під назвою «Відлуння поклику душі», – написала у передмові до книги Надія Олександрівна.

Переконані, що знайомство з її віршами  принесе не одну хвилину задоволення  кожному читачеві. Ми ж щиро дякуємо за приємний подарунок та бажаємо творчого натхнення ще на довгі роки.

З повагою колектив редакції газети «Пологівські вісті».


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.