8 Вересня 2016 Район 513  2 

Пологівські школярі і ліцеїсти – з новенькими дошками і цікавими книжками


1 вересня Пологівщина розквітла вишиванками, кольоровими кульками, букетами осінніх квітів і дитячими посмішками. Саме таким було святкування Дня знань. Чудовим цей день був не лише тому, що діти після літніх канікул зустрілися зі шкільними друзями, вчителями і з повною готовністю здобувати нові знання сіли за парти. Приємним сюрпризом для всіх стали подарунки, які отримали освітяни і школярі нашого району в рамках соціального проекту «Шкільна бібліотека», ініційованого командою партії «Наш край», колективом підприємства «Агрінол» і його керівником Володимиром Люцкановим.

IMG_3313

Подарунок для освітян Пологівщини від В.Люцканова. Голова районного осередку партії “Наш край” В.Шашко і представники партії вручили принтер начальнику відділу освіти, молоді і спорту РДА П.Капітонову.

Представники партії прибули у кожен навчальний заклад району, привітали зі святом школярів і вчителів, побажали учням успішного навчання, вчителям – натхнення, наполегливості, захищеності, батькам – гордості за дітей та їхні успіхи. Зі словами вітань і подяки вчителям, які щедро діляться знаннями і виховують справжніх патріотів України, від Володимира Люцканова вони виконали ще одну приємну місію – передали в кожну шкільну бібліотеку зібрання творів про пригоди хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, першокласникам вручили барвисті розклади уроків, а двом професійним ліцеям, Пологівському і Чубарівському, – новенькі дошки. І щойно скінчилася шкільна лінійка і пройшов перший урок, школярі вже були у бібліотеках, щоб взяти почитати твори улюбленої письменниці Джоан Роулінг.

У Пологівській ЗОШ №4

Збірку книг про Гаррі Поттера передали директору ЗОШ №4 Л.Жогло.

Нагадаємо, акція «Шкільна бібліотека» охоплює не лише Пологи і Пологівський район. Всього набори книг отримали 70 шкільних бібліотек у шести районах Запорізької області, а новенький барвистий розклад уроків отримали 8 тисяч першокласників.

Крім того, від директора торгівельного дому «Агрінол» Володимира Люцканова пологівські освітяни отримали у подарунок до нового навчального року принтер, який, безперечно, знадобиться їм у роботі. Його передали начальнику відділу освіти, молоді і спорту РДА Павлу Капітонову.

«У добру путь за знаннями!» – щиро і від душі бажають Володимир Люцканов, колектив його підприємства і представники партії «Наш край».

Вл.інф.

Фото Миколи ДРЮЧЕНКА та Ірини ЛІСОВОЇ.


  1. Анонім сказав:

    Оце справді видно що “Революція гідності” продовжуються. Молодці, так тримати! 😉

  2. Дмитрiй сказав:

    Звикли як при СРСР, треба похвалити, ну хоча б раз на рік…а чому не пишуть коли на що то не вистачає коштів або ще що то не так???

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.