Пологівські школярі і ліцеїсти – з новенькими дошками і цікавими книжками

2
46

1 вересня Пологівщина розквітла вишиванками, кольоровими кульками, букетами осінніх квітів і дитячими посмішками. Саме таким було святкування Дня знань. Чудовим цей день був не лише тому, що діти після літніх канікул зустрілися зі шкільними друзями, вчителями і з повною готовністю здобувати нові знання сіли за парти. Приємним сюрпризом для всіх стали подарунки, які отримали освітяни і школярі нашого району в рамках соціального проекту «Шкільна бібліотека», ініційованого командою партії «Наш край», колективом підприємства «Агрінол» і його керівником Володимиром Люцкановим.

IMG_3313
Подарунок для освітян Пологівщини від В.Люцканова. Голова районного осередку партії “Наш край” В.Шашко і представники партії вручили принтер начальнику відділу освіти, молоді і спорту РДА П.Капітонову.

Представники партії прибули у кожен навчальний заклад району, привітали зі святом школярів і вчителів, побажали учням успішного навчання, вчителям – натхнення, наполегливості, захищеності, батькам – гордості за дітей та їхні успіхи. Зі словами вітань і подяки вчителям, які щедро діляться знаннями і виховують справжніх патріотів України, від Володимира Люцканова вони виконали ще одну приємну місію – передали в кожну шкільну бібліотеку зібрання творів про пригоди хлопчика-чарівника Гаррі Поттера, першокласникам вручили барвисті розклади уроків, а двом професійним ліцеям, Пологівському і Чубарівському, – новенькі дошки. І щойно скінчилася шкільна лінійка і пройшов перший урок, школярі вже були у бібліотеках, щоб взяти почитати твори улюбленої письменниці Джоан Роулінг.

У Пологівській ЗОШ №4
Збірку книг про Гаррі Поттера передали директору ЗОШ №4 Л.Жогло.

Нагадаємо, акція «Шкільна бібліотека» охоплює не лише Пологи і Пологівський район. Всього набори книг отримали 70 шкільних бібліотек у шести районах Запорізької області, а новенький барвистий розклад уроків отримали 8 тисяч першокласників.

Крім того, від директора торгівельного дому «Агрінол» Володимира Люцканова пологівські освітяни отримали у подарунок до нового навчального року принтер, який, безперечно, знадобиться їм у роботі. Його передали начальнику відділу освіти, молоді і спорту РДА Павлу Капітонову.

«У добру путь за знаннями!» – щиро і від душі бажають Володимир Люцканов, колектив його підприємства і представники партії «Наш край».

Вл.інф.

Фото Миколи ДРЮЧЕНКА та Ірини ЛІСОВОЇ.

2 КОМЕНТАРІ

  1. Оце справді видно що “Революція гідності” продовжуються. Молодці, так тримати! 😉

  2. Звикли як при СРСР, треба похвалити, ну хоча б раз на рік…а чому не пишуть коли на що то не вистачає коштів або ще що то не так???

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут