6 Вересня 2016 Район 76  0 

Платники єдиного податку Пологівського району стабільно поповнюють місцеву скарбницю


Із загальної суми надходжень за січень-серпень 2016 року платники єдиного податку Пологівського району сплатили до місцевого бюджету майже 40,7 мільйонів гривень, що на 35%, або на 10,6 мільйона гривень більше минулорічних показників. Більшу частину надходжень з цього податку забезпечили сільгоспвиробники майже 2,8 мільйони гривень, фізичні особи – підприємці сплатили до бюджету майже 25 мільйонів гривен,  юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано до бюджету понад 13 мільйонів гривень.

d5d167a90a267a19d658a4d63e4a76b2d79e37c7

Начальник Пологівської ОДПІ Алла Горбатюк зазначила, що єдиний податок — одне із основних джерел наповнення місцевих бюджетів. А цьогорічна позитивна динаміка сплати єдиного податку до місцевих скарбниць засвідчує прагнення краян розвивати власну справу і добросовісно сплачувати податки до казни.

Фахівці Пологівської ОДПІ нагадують, що єдиний податок – це податок, який сплачується фізичними особами – підприємцями та юридичними особами, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Також платники мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді. До того ж, за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.