Платники єдиного податку Пологівського району стабільно поповнюють місцеву скарбницю

0
3

Із загальної суми надходжень за січень-серпень 2016 року платники єдиного податку Пологівського району сплатили до місцевого бюджету майже 40,7 мільйонів гривень, що на 35%, або на 10,6 мільйона гривень більше минулорічних показників. Більшу частину надходжень з цього податку забезпечили сільгоспвиробники майже 2,8 мільйони гривень, фізичні особи – підприємці сплатили до бюджету майже 25 мільйонів гривен,  юридичними особами – платниками єдиного податку перераховано до бюджету понад 13 мільйонів гривень.

d5d167a90a267a19d658a4d63e4a76b2d79e37c7

Начальник Пологівської ОДПІ Алла Горбатюк зазначила, що єдиний податок — одне із основних джерел наповнення місцевих бюджетів. А цьогорічна позитивна динаміка сплати єдиного податку до місцевих скарбниць засвідчує прагнення краян розвивати власну справу і добросовісно сплачувати податки до казни.

Фахівці Пологівської ОДПІ нагадують, що єдиний податок – це податок, який сплачується фізичними особами – підприємцями та юридичними особами, які перебувають на спрощеній системі оподаткування. Також платники мають можливість подавати заяви про перехід на спрощену систему оподаткування в електронному вигляді. До того ж, за власним рішенням протягом року вони мають змогу змінювати групу або ставку податку.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут