Передплата на 2017 рік стартувала! (ФОТОРЕПОРТАЖ з Дня передплатника)

0
42

На Пологівщині вже розпочалася передплатна кампанія на улюблені періодичні видання на 2017 рік. Стартувала вона яскраво і святково. 17 вересня, під час святкування Дня міста і району, на ганку біля центрального відділення поштового зв’язку у Пологах провели День передплатника.

Працівники відділення зв’язку провели ще й безпрограшну лотерею. Придбавши квиток за невеличкі кошти, можна було виграти відро, шматочок мила, серветки, миючі засоби або щось інше. Ця лотерея від душі повеселила пологівців.

Побували там і представники нашої газети. Передплатники мали змогу поспілкуватися з газетярами, передплатити газети і отримати подарунки. Від «Пологівських вістей» наша постійна читачка Любов Афанасіївна Спасік, яка вже вигравала призи від нашої газети і на наступний рік першою передплатила її, отримала пляшку солодкого ігристого шампанського, інші передплатники – солодощі. Плюс до всього, передплатники «Пологівських вістей», котрі оформили передплату на весь 2017 рік, отримали знижку – 15% і купончик зі знижкою у 25 грн. на вітання, поминальні рядки або оголошення. Бажаючих читати нашу газету в наступному році виявилося багато. Це приємно, постараємося виправдати кредит довіри до нашого видання.

А передплатна кампанія триває. «Пологівські вісті» усі бажаючі можуть передплатити у будь-якому відділенні поштового зв’язку, у поштарок або в редакції газети. Нагадуємо, що передплатити газету на рік вигідніше. За умови річної передплати – знижка 15% (вартість вийде не 180 грн., а 153 грн. + 4 грн. послуги пошти). Крім того, всі передплатники нашої газети застраховані компанією «Оранта Січ» і можуть взяти участь у розіграші призів, який відбудеться наступного року.

Передплативши «Пологівські вісті», ви отримаєте багато цікавої і корисної інформації, новини про життя Поліг і району + ПРОГРАМУ телепередач щотижня (12 каналів) + кросворди + анекдоти + гороскоп.

І, як завжди, ми вам говоримо: «Залишайтеся з нами!»

«Пологовістяни».

Фото Ірини Лісової.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут