Не стало талановитої людини

3
30

Пологівський край зазнав велику втрату. 14 вересня на 44 році життя не стало талановитої майстрині-кераміста, члена Національної Спілки майстрів народного мистецтва України, керівника художньої «Арт-студії» с. Інженерного Наталії Володимирівни ПОРАДИ.Порада

Народилася вона 26 серпня 1973 році в російському місті Барнаулі, а через три роки сім’я переїхала на батьківщину батька, в місто Пологи, де й пройшло життя умілиці.

Наталія Володимирівна завжди тяглася до мистецтва, мріяла займатись ним професійно. Задля цього закінчила Пологівський ліцей за спеціальністю дизайнер, згодом Московський народний університет мистецтв, Бердянський педагогічний інститут. Передавала досвід дітям, викладала у Будинку дитячої та юнацької творчості, у школі мистецтв і весь час мріяла про власну справу, щоб її роботи побачила вся Україна. Мрія майстрині збулася – творінням її рук захоплювалися не тільки в Україні. У 2013 році Наталія Володимирівна очолила художню «Арт-студію», вихованці якої стали активними учасниками і переможцями різноманітних творчих конкурсів.

Наталія Володимирівна жила творчістю, творчими задумами, високим мистецтвом. На жаль, підступна хвороба обірвала її життя на злеті, у розпалі творчих сил.

Колектив районної газети «Пологівські вісті» глибоко сумує з приводу непоправної втрати, яку зазнала Пологівщина, Україна, і розділяє біль з синами, батьками та рідними.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Для меня это шок………..жизнь не предсказуема ……очень жаль
    …… пусть земля будет пухом…….

  2. Наталю Володимирівну особисто не знала, але в моїй колекції є її роботи та роботи її учнів. Ці роботи позитивні, вони несуть в собі особливу енергетику та добрий настрій. Дуже шкода, що така талановита людина пішла так рано з життя. Сподівюсь, що її учні продовжать справу Наталії Володимирівни.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут