Ми розпочинаємо соціальну кампанію “Пологи чепуряться”. Ви з нами?!

1
5

783490Проблема із сміттям – це те, через що ми щодня перечіпаємося, але не вживаємо ніяких заходів. Колектив «Пологівських вістей» спільно з Вами, пологівцями, прагне того, щоб наше місто стало прикладом для наслідування! В наших силах зробити його чистим та охайним, зони відпочинку придатними для прогулянок. Головне – захотіти. Відсьогодні ми розпочинаємо масштабну соціальну кампанію «Пологи чепуряться». Ви з нами?!
Зараз ми прагнемо з’ясувати чи достатня кількість вуличних урн у центрі нашого міста? Будь-ласка, не будьте байдужими, висловіть Вашу думку з цього приводу на наших офіційних сторінках у Фейсбуці, ВКонтакті та Однокласниках. Нам важлива Ваша підтримка!
#Пологи_чепуряться #місто_без_сміття #Пологівськівісті

1 коментар

  1. Значно краще, що їх в цьому році додатково встановили у центрі міста, але ще замало. Нещодавно ми з друзями відпочивали на лавочці, що у ялинках біля райдержадміністрації та смакували морозивом. Доївши його у нас виникла проблема- не було куди викинути упаковку. Довелося нести з собою аж до сміттєвого баку, що біля “молодіжного” будинку. Урни на цій алеї точно не завадять!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут