Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
2 Вересня 2016 Місто 585  1 

Ми розпочинаємо соціальну кампанію “Пологи чепуряться”. Ви з нами?!


783490Проблема із сміттям – це те, через що ми щодня перечіпаємося, але не вживаємо ніяких заходів. Колектив «Пологівських вістей» спільно з Вами, пологівцями, прагне того, щоб наше місто стало прикладом для наслідування! В наших силах зробити його чистим та охайним, зони відпочинку придатними для прогулянок. Головне – захотіти. Відсьогодні ми розпочинаємо масштабну соціальну кампанію «Пологи чепуряться». Ви з нами?!
Зараз ми прагнемо з’ясувати чи достатня кількість вуличних урн у центрі нашого міста? Будь-ласка, не будьте байдужими, висловіть Вашу думку з цього приводу на наших офіційних сторінках у Фейсбуці, ВКонтакті та Однокласниках. Нам важлива Ваша підтримка!
#Пологи_чепуряться #місто_без_сміття #Пологівськівісті


  1. Вікторія сказав:

    Значно краще, що їх в цьому році додатково встановили у центрі міста, але ще замало. Нещодавно ми з друзями відпочивали на лавочці, що у ялинках біля райдержадміністрації та смакували морозивом. Доївши його у нас виникла проблема- не було куди викинути упаковку. Довелося нести з собою аж до сміттєвого баку, що біля “молодіжного” будинку. Урни на цій алеї точно не завадять!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.