Літо, повертайся скоріше!

0
20

Перші вересневі дні, початок нового навчального року, а вихованці Пологівського центру соціально-психологічної реабілітації дітей продовжують згадувати літо та ділитися спогадами про літній відпочинок зі шкільними друзями. Літо подарувало дітям різноманітні пригоди, безліч чарівних моментів, заряд бадьорості та нові враження.20160822_105331-1

37 мешканців центру відпочивали у ДЗОВ «Северянін» (смт. Кирилівка). Дбайливий персонал подбав про те, щоб всі діти отримали необхідний догляд та піклування і відчули усі радощі літньої пори. Вожаті повністю присвятили себе підопічним, тому часу для нудьги та суму не було. Діти брали участь у цікавих заходах: «Навколо світу за 21 день», «Олімпійські ігри», турніри з шахів та шашок, «Новий рік посеред літа», «Чорні проти білих», «Пошук скарбів». Своїми враженнями вихованці, які відпочивали в таборі, поділилися під час випуску газети-пано «Наше літечко». Ювілейний 15 рік роботи табору пройшов для наших дітей цікаво й незабутньо.

20160822_111151-1

Найменші вихованці, які залишилися у стінах центру, також не були обділені турботою літа. Працівники та вихователі закладу намагалися зробите все можливе, аби малеча також відчула чари літньої пори. Для них на території закладу було розміщено басейн, аби спека не заважала їм насолоджуватися відпочинком. Різноманітні розважальні та тематичні заходи (свято Івана Купала, свято печеної картоплі, день бантика, вікторини, конкурси, походи до дитячої бібліотеки, екскурсії та спортивні розваги, робота гуртків) не залишали малечі часу для сумування та надихали її новим зарядом бадьорості, наснажували позитивними враження на довгі прохолодні місяці чекання ласкавого літнього сонечка.

SAM_3344-1

Останній подарунок літа – робота літнього табору відпочинку на базі закладу, який з 22 до 26 серпня провели волонтери центру «Шлях до спасіння». На вихованців чекала розважально-пізнавальна програма з іграми, розвагами, ляльковим театром, роботою в творчих майстернях, подарунками. А ще протягом тижня діти мали можливість проводити час на батуті. Нова забава прийшлась їм до вподоби. Завдяки роботі волонтерів наші вихованці отримали заряд бадьорості та позитиву, якого вистачить на весь навчальний рік.

Три місяці безтурботного літа промайнули швидко. Але всі ми прекрасно знаємо, що через рік ми знову зустрінемось з гостинною і веселою порою. На наших вихованців чекатимуть нові, ще кращі пригоди, які надихатимуть їх довгими місяцями чекання на найпрекраснішу та найщасливішу пору усіх дітлахів –літо!

Відпочиваючи влітку, вихованці центру не забували про школу та шкільних друзів. Першого вересня 17 дітей шкільного віку розпочали новий навчальний рік. Адміністрація закладу та меценати приклали немало зусиль для організації навчального процесу школярів, щоб навчання приносило дітям користь і задоволення. Слова щирої вдячності висловлюємо предствникам мережі магазинів «Метро» м. Запоріжжя та волонтерам церкви «Шлях до спасіння» за постійну увагу до нашого закладу та подарунки до школи в рамах акції «Шкільний портфелик».

Адміністрація центру.

Фото з архіву центру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут