Гуляй Вербове, щоб ще краще село розцвіло

0
38

Вересень – для нашого села особливий місяць: 19 вересня 1943 року Вербове було звільнене від нацистських окупантів, майже століття тому в нашому селі відкрилася церква Різдва Пресвятої Богородиці, і саме 21 вересня було проведено першу службу в храмі. Тому кожен рік на храмове свято ми з радістю зустрічаємо гостей в своїх оселях. І так уже склалося, що святкування Дня села ми приурочуємо цим подіям, яке в цьому році святкували 24 вересня.

IMG_7553

День села – це свято всіх, хто тут народився, виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися  назавжди, з особливим колоритом, традиціями і славною історією.

Найбільшим надбанням Вербового є люди, скромні та працьовиті, відкриті та щедрі, які не звикли до нагород та привілеїв. Хоча щоденна праця, відданість та любов до рідної землі заслуговують на глибоку повагу.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід, допомагають нам відроджувати село та примножувати славетні традиції нашого народу.

І саме його люди сьогодні творять історію села Вербове, яка є часточкою історії нашої держави. Коли приходить це свято, це завжди підбиття підсумків, результат роботи та досягнень.

За останній рік тут народилося 9 немовлят, 6 першокласників пішло до школи, 4 розумних, кмітливих дівчат отримали похвальні листи за високі досягнення у навчанні.

Наші юні артисти, танцюристи є неодноразовими учасниками сільських та районних заходів, а тріо чарівних, талановитих дівчат «НЛО» – переможці обласних конкурсів,

Слава про наших велосипедистів гримить далеко за межами нашого села, а Крос-кантрі Вербового збирає активних учасників-спортсменів не тільки нашого села, а й району та області.

Колектив ясла-садка «Росинка» в цьому році став переможцем районного конкурсу підготовки до нового навчального року. Особливі слова подяки нашій студентці, майбутньому архітектору Колесніковій Тані, яка своїм художнім розписом, емблемою садочка, прикрасила фасад ганку приміщення ясла-садка.

Колектив батьків та працівників ясла-садка своїми руками на подвір’ї закладу створили казкове чудо, встановили казкових героїв, дитячий майданчик ігор та розваг для малят.

Наші сільгоспвиробники зібрали щедрі врожаї.

Не менш важливу роботу було проведено виконкомом сільської ради: за кошти сільського бюджету були проведені роботи з облаштування прилеглих територій до школи, дитячого садочка, сільської амбулаторії, центральної зупинки. адмінприміщення сільської ради та ремонт дороги вулиці Чарівної. Проведена величезна робота з введення в дію нової артезіанської свердловини та створення підприємства для задоволення комунальних потреб населення. Тому найближчим часом організуємо завезення питної води по домівках, яка пройшла лабораторне обстеження та показала результат доброї води.

За ініціативою працівників сільської ради та підтримці депутатів, за кошти сільського бюджету в центрі села встановлений дитячий майданчик, тому я щиро вдячна всім небайдужим людям, які допомогли працівникам сільської ради здійснити свою мрію, створити позитивний, родинний куточок відпочинку. Спасибі директору ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал» Тимошенко В.В. за наданий пісок. А родзинкою майданчика стали казкові малюнки на стінах, які оформили наші художниці Яцук Ірина та Колеснікова Катя, а Фурман Юрій власноруч зробив пісочницю. Тому я щиро вдячна їм за ці подарунки.

За останній рік в сільській раді створено 4 робочих місця. Це художній керівник в сільському Будинку культури, працівники комунального господарства та державний реєстратор. Наша сільська рада одна з перших сільських територій, яка має доступ до державного реєстру речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і фізичних та юридичних осіб підприємців.

Працівники сільського Будинку культури та сільської ради працюють над створенням сільського музею історії села.

Також хочу подякувати за підтримку та небайдужість до наших сільських проблем ТОВ «Агрофірма «Нива», яке є основним наповнювачем сільського бюджету та паличкою-виручалочкою майже всіх проблем села: відремонтувати водопровідну мережу, завезти землю та пісок на кладовище, прогорнути дороги від снігу, забезпечити підвіз дітей на культурні заходи, профінансувати флюорографічне обстеження та багато інших справ, які стосуються всієї вербівської громади. Тому я бажаю фінансової стабільності та розквіту ТОВ «Агрофірма «Нива». Хай колосяться ваші ниви та приносять щедрі врожаї.

Але у нас поряд з досягненнями є також і проблеми – це в першу чергу наші дороги. Які у майбутньому є першим завданням спільної праці з районним керівництвом.

Будь-яке свято не відбувається без подарунків, відзначені жителі села, які своєю невтомною працею та бажанням служити громаді вносять значний вклад у розвиток села.

Рішенням сесії сільської ради для підтримки учасників АТО та їхніх сімей, з, сільського бюджету виділено кошти по 1000 грн. Кожному: Пругло Артур Вікторович, Сердюк Роман Вікторович, Малий Вадим Олександрович, Городенко Максим Миколайович, Бобкін Олександр Віталійович, Гонтар Станіслав Олександрович, Дмитренко Олександр Анатолійович, Солодовніков Олександр Юрійович, Дорошенко Анатолій Вільямович, Шепель Анатолій Іванович, Коцанюк Станіслав Вікторович, Вінник Олексій Миколайович, Кравченко Максим Олександрович, Хвостик Олександр Іванович, Хвостик Олексій Іванович, Пругло Андрій Олександрович, Шкода Василь Васильович.

Грамотою виконкому сільської ради нагороджені:

Сковородка Л.Г, директор Вербівської ЗОШ IIII ст.; Дібровська Л.О., завідуюча КДНЗ ясла-садок «Росинка»; Осадча В.П. та Кравченко В.О. сільські пенсіонери учасники художньої самодіяльності; Лемішко М.П. та Дмитренко О.П., Шепель І.А., активні члени ветеранської організації; найкращі сусіді – Пелешко С.О., Підойма В.Г., Іванова В.М.; Голод Т.Г., Капаєва Н.В.- працівники громадських робіт; родина Дібровських та сім’я Марюхів нагороджені за патріотичне ставлення до рідного краю; колектив КДНЗ ясла-садка «Росинка» – за відповідальну сумлінну працю, любов та чутливе ставлення до дітей. Іменним тортом нагороджені танцювальні колективи «Світанок» та «Капітошка». Премії вручені відмінникам у навчанні: Бакуті Д., Сидорській М., Пругло Н., Кишка Д., тріо «НЛО»: Дібровській В., Самарі О., Вороні Н., колективу «Веселий студент» Дорошенко Я., Сердюку О., Самарській К., Рубан А. Переможцям та учасникам конкурсу творів про рідне село: Пругло Н., Маковій Р., Сидорській М., Бакуті Д. тощо.

Голова райради О.П.Покутній вручив грамоти районної ради – Качан В.І. директор ТОВ «Агрофірма «Нива», Крилова Т.В. соціальний робітник КУ «Територіальний центр соціального обслуговування», Хвостик П.С. голова сільської ветеранської організації, Пелешко С.О. та Яцук С.Г, члени виконавчого комітету сільської ради та колектив Вербівської сільської ради за вагомий внесок у соціально- економічний розвиток села Вербове.

Після завершення святкового концерту малечу чекали батути від торгівельного дому «Агрінол» та політичної партії «Наш край», шашлики та солодощі місцевих кулінарів, коровай спечений Халявко Н. та смачний безкоштовний куліш зготовлений на вогні Редька А. і Редько О. а на завершення свята відбулися велозмагання « КРОС –КАНТРІ ВЕРБОВЕ»

Такими досягненнями та добрими справами село Вербове зустрічало 226 річницю свого заснування.

Л.Кравченко, вербівський сільський голова.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут