Хто «Пологівські вісті» читає, той завжди подаруночки має!

0
34

От і настав той день, якого щороку з нетерпінням чекають усі наші передплатники – у п’ятницю, 26 серпня, в редакції газети відбувся обіцяний розіграш призів. У ньому могли взяти участь всі, хто передплатив газету на півроку чи на рік.IMG_2863

Багато читачів добре знали про це, бо розіграш проводиться вже кілька років поспіль, тож ксерокопії квитанцій про передплату газети надсилали чи приносили, практично,  починаючи з літа минулого року.  Та найбільше квитанцій надійшло до редакції  у останні дні перед розіграшем призів, і назбиралося їх майже 150 штук! Та й призів цього року було немало –25, в тім числі передплата на газету «Пологівські вісті» на півроку для трьох осіб та одна передплата на увесь рік! Тож практично кожен шостий з вас, шановні читачі, хто взяв участь у розіграші, отримав подарунок від редакції. Всі ж інші, хто знайшов час особисто прийти до редакції, стати безпосереднім учасником розіграшу призів, переконатися, що проводиться він чесно й відкрито, сказати кілька теплих слів на нашу адресу, але таки не увійшли до числа переможців, теж не пішли з редакції з порожніми руками. Кожному було вручено купон на безкоштовну публікацію. Пред’явник цього купона матиме право протягом року розмістити на сторінках газети приватне оголошення, привітання або поминальні рядки на суму до 25 грн. Якщо ж вартість оголошення, привітання чи ін. буде більшою – ви отримаєте знижку на 25 грн. Наприклад, якщо вартість привітання з днем народження коштуватиме 50 грн., то, пред’явивши купон, ви заплатите лише 25 грн.

IMG_2827

А тепер – до самої події. Приємно, що цього року гостей в редакції було значно більше, ніж під час минулих розіграшів. Тож присутні вже ледь розмістилися в коридорі. Редактор газети І.С.Лісова подякувала всім за вірність газеті, за підтримку, за небайдужу позицію, за дзвінки й листи, побажала всім міцного здоров’я й благополуччя та завжди залишатися хорошими друзями нашої газети, яка у 2015 році була визнана кращою районною газетою України. Вона також поцікавилась, що людям подобається в газеті, а що ні, які нові рубрики вони б хотіли бачити у ній.

IMG_2833

« Я газету виписую давно, але на розіграш прийшла сьогодні вперше, – сказала одна з присутніх, Катерина Григорівна Кононенко, – приємно, що працівниця редакції люб’язно зустріла, приділила увагу. А ще приємно, що у вас охайно, красиво, затишно. Хочеться, щоб так було скрізь, і в кожній організації, і в усьому місті. Прикро, коли йдеш такою гарною центральною алейкою Поліг, а біля лавочок – сміття, недопалки, пляшки. Тож більше пишіть про це, треба привчати людей до порядку, до  культури. А ще хочеться, щоб більше було публікацій про село, врожаї, нові технологій, досягнення і, звичайно ж, про сільських людей –трударів, хліборобів. Мені це цікаво, бо сама пропрацювала 42 роки у сільському господарстві. А газеті, користуючись нагодою, я бажаю процвітання, всім працівникам – добра, тепла, наснаги».

IMG_2855

«Я цю газету завжди любила, люблю і буду любити, – емоційно завірила присутніх Лідія Іонівна Чепель, – а як же інакше, коли 30 років проносила її на своїх плечах, бо працювала листоношею! Завжди із задоволенням читала і «Колективні лани», й «Радянське село» і «Пологівські вісті». Люблю новини прочитати, та найбільше – про людські долі. А ще з цікавістю читаю різні поради та рецепти смачних страв. Бажаю всім працівникам газети здоров’я та натхнення, а газета щоб і надалі була найкращою в Україні», – побажала Лідія Іонівна.

«Газету наша сім’я передплачує недавно і на розіграш я прийшла вперше, – говорить Тетяна Олександрівна Зиза з Поліг , – а от мої батьки, що живуть у Семенівці, передплачують її все життя. Мені дуже приємно, що з першого разу виграла приз – передплату газети «Пологівські вісті» на 2017-й рік, я на це зовсім не сподівалася. Але ще більше зраділа, коли почула прізвище свого тата, який теж виграв приз –  чайник. Тепер я із задоволенням раджу всім: «Передплачуйте «Пологівські вісті», щоб багато чого цікавого прочитати, завжди бути в курсі всіх подій та ще й отримати задоволення від участі в розіграші призів! Газеті ж бажаю високих тиражів, тримати планку і бути завжди і в усьому попереду!».

Редактору газети І.С.Лісовій допомагали проводити розіграш наші юні читачі Аліна (вже не вперше) та Нікіта. Це саме вони діставали з коробки ксерокопії квитанцій про передплату газети і таким чином визначали майбутніх власників тих чи інших призів. Серед присутніх виявилося 5 осіб, яким цього дня посміхнулася фортуна. Це Т.О.Зиза (передплата  газети на 2017-й рік» , Л.Н.Шевченко з Поліг(виграла кухоль), К.Г.Кононенко з м. Поліг (передплата газети на півроку),  Л.В.Черкун  з м. Поліг ( отримала салатницю) та Л.І.Чепель з м. Поліг (виграла ліхтарик). Тетяна Зиза повезе приз – чайник – своєму татові О.Лютому в Семенівку.

Решта ж призів тепер чекатимуть у редакції своїх власників. А це Н.М.Горбенко (м. Пологи. вул. Чернишевського, 86), Г.О.Калітенко (с. Кінські Роздори), В.О.Носко (с. Чапаєвка, вул. Леніна, 210), Г.Г.Калашник (м. Пологи, вул. Інтернаціональна, 34), М.М.Самобочій (вул. Шевченка, 13), А.М.Борисенко (с. Басань, вул. Леніна, 83), ?.?.Бугай (м. Пологи, вул. М. Горького,3,кв.8), О.М.Савічева (м. Пологи, пров. Водопровідний, 16, кв.19), К.К.Сазонова (с. Новокарлівка, вул. Миру,56), В.П.Кущ (м. Пологи, вул. Суворова, 89), Л.М.Мацюця (ст. Магедове), В.Ю.Бідний (с. Кінські Роздори, вул. Центральна, 145), Лисенко (с. Пологи, вул. Шкільна, 4-А), М.М.Гончарук (м. Пологи, вул. Суворова,15), П.Т.Пєтєлін, Е.І.Вовк (с.Григорівка), Л.М.Протасовицька, В.Баглюк (м. Пологи, вул.Дружби, 107, кв.3),  В.В.Калюжна (с. Пологи, вул. Гагаріна, 8).

Шановні читачі, на жаль, не на всіх ксерокопіях квитанцій чітко написані прізвище, ініціали та адреса передплатника, деякі дані взагалі відсутні. Тож наступного року уважніше слідкуватимемо за цим разом. А тепер нам залишається подякувати всім за участь у розіграші призів, привітати переможців та готуватися до наступного розіграшу. Всього вам найкращого! Залишайтеся з нами!

«Пологовістяни».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут