Фахівці вивчать потреби пасажирів на автобусних маршрутах

0
12

busНа міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області, планується провести пасажирообстеження у період 24 – 30 вересня цього року.

Цей захід виконується згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 11.08.2016 № 499 «Про проведення вивчення попиту населення на перевезення на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Запорізької області».

Як пояснили в Департаменті промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації, метою пасажирообстеження є забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері автотранспорту, вдосконалення маршрутної мережі області, структури рухомого складу, задоволення потреб населення в пасажирських перевезеннях громадським транспортом, підвищення рентабельності пасажирських перевезень автотранспортом загального користування. До цієї роботи будуть залучені  фахівці Запорізького національного технічного університету та  райдержадміністрацій.

 

Управління у справах преси та інформації РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут