Оксана Анатоліївна БОЙКОВА

рекламний менеджер, журналіст.
30 Вересня 2016 Область 368  5 

9 районів Запорізької області отримали нові шкільні автобуси, а Пологи – в «прольоті»Представники районних державних адміністрацій Запорізької області отримали від голови ОДА Костянтина Бриля ключі від 14 шкільних автобусів. Така інформація нещодавно з’явилася на офіційному сайті Запорізької обласної державної адміністрації.

Урочисте вручення відбулося в Запоріжжі. Напередодні Дня вчителя новенькі спеціалізовані автобуси для перевезення школярів, що проживають у сільській місцевості, отримали Василівський, Веселівський, Гуляйпільський, Михайлівський, Новомиколаївський, Приазовський, Приморський, Чернігівський і Якимівський райони. Мелітопольський район отримав відразу три автобуси, а Оріхівський  – два. Ці автобуси придбані на умовах 70% фінансування з державного і 30% – районного бюджетів. Вартість одного транспортного засобу становить 1 мільйон 320 тисяч гривень.

Ми зв’язалися з головою райради О.П.Покутнім, який повідомив, що Пологівський район також бере участь у цій програмі.

 • На придбання автобусів ми пізніше перевели кошти ніж ці райони. З районного бюджету вже перераховано 800 тисяч гривень для придбання 2 автобусів. Нам їх передадуть у другому етапі, який відбудеться у жовтні – листопаді, – зазначив Олександр Петрович.

Вл. інф.


 1. Читач сказав:

  А навіщо воно нашим місцевим діячам від влади? Наша влада вміє тільки школи зачиняти та дітей пішки змушувати ходити за 10 кілометрів в один бік. Зате самі цвітуть та пахнуть і їхні діти також.

  • ВВ сказав:

   Рідко коментую та не відносюсь до тих про кого ви пишете коментар, але в даному випадку вирішила звернутися до Вас, Читачу. Перш ніж писати коментар треба хоча б дочитати статтю до кінця. Цитую “На придбання автобусів ми пізніше перевели кошти ніж ці райони. З районного бюджету вже перераховано 800 тисяч гривень для придбання 2 автобусів. Нам їх передадуть у другому етапі, який відбудеться у жовтні – листопаді, – зазначив Олександр Петрович.” А ви прочитали заголовок та вже й вирок винесли.

   • Анонім сказав:

    Ви що, перший день живите на світі? Чи ви не знаєте, як до нашого району гроші доходять і як їх витрачають? Дорогу головну в місті зробити не можуть вже 10-й рік, а ви про автобуси.

 2. Я впевнений, що наш голова райдержадміністрації не знає де знаходиться село Балочки, бо він там ні разу не був! Тому побідкатись за автобус – це не для нього! Був би Коноваленко або Тоцький автобус був би в чубарян!

 3. Ольга сказав:

  А на фото для Черниговского района ключ от квартиры лежит, но никак для автобуса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.