Жителі мікрорайону Пологи-5 в очікуванні свята

1
40

Зовсім скоро, 10 вересня, на мікрорайоні Пологи-5 вперше відбудеться пишне та нове свято – День мікрорайону.

HJ6UPsin

Ще 50 років тому територія сучасного Кагаліну не входила до складу міста Пологи. Півсторіччя тому м-н Пологи-5 був селом, яке називалося Шевченкове-2. Тому на честь 50-ї річниці приєднання села до міста жителі Кагаліну ініціювали проведення урочистостей із святкуванням. У міській раді пропозицію підтримали і готуються до святкування.

За планом святкуватимемо два дні – у суботу та неділю, 10 та 11 вересня. В перший день відбудуться урочистості, культурно-розважальна програма з виїзною торгівлею. На другий день пройдуть оздоровчо-спортивні масові заходи на території стадіону «Мінерал».
Напередодні ювілею мікрорайону Пологи-5 міська рада оголосила про проведення трьох тематичних конкурсів.
Конкурс на краще подвір’я, будинок, підприємство, яке розташоване на території мікрорайону Пологи-5 розпочався ще 10 серпня.
Оголошено про проведення конкурсу на кращий вірш про мікрорайон Пологи-5.
Третій творчий конкурс – на кращий малюнок у темах: «Люблю свій мікрорайон за…» і «Майбутні Пологи-5».
Конкурси тривають і чекають на свої переможців.
Якщо ви живете на м-ні Пологи-5 обов’язково беріть участь у конкурсах. По всім питанням учасники змагань можуть звертатися до Пологівської міської ради за тел. ‎050-029-38-91, або у кабінет №7 та приймальню. Підсумки конкурсів буде оголошено під час святкування. Саме тоді усі переможці отримають свої відзнаки та призи.

Джерело: сайт Пологівської міськради.

1 коментар

  1. Здравствуйте. Я живу и выросла на микрорайоне Пологи-5. Рада что у нас будет проходить этот праздник. Моя мама , жительница тоже Пологи-5 ,в недоумении, почему именно 10 сентября и 50 лет? Она достала аттестат свой об окончании школы. и там написано , что 1967 году она окончила Шевченковскую школу, а не Пологовскую, как уже должно было быть. Проясните нам эту ситуацию.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут