Як триває ремонт у районному Будинку культури?

0
26

Ремонт районного Будинку культури можна сміливо назвати реконструкцією сторіччя. Це знакова подія для нашого району і всього культурного життя краю. Тож цікаво, як просувається процес, які роботи вже встигли виконати? Про це ми розпитали виконуючу обов’язки директора РБК Валентину Черненко.

– З початку реконструкції, з грудня 2015 року, по установі виконані наступні роботи: демонтаж крісел у глядацькій залі, демонтаж облицювання стін, стелі, прибирання сміття з горища та вивезення його (це дуже велика і важка була робота, за весь час існування РБК там зібралося багато сміття), підсилення сталевими обоймами пошкодженої ферми на горищі (цей обсяг робіт потребує ще доопрацювання), підсилення сталевими балками фундаменту сцени, реконструкція пройми дверей (ще не закінчена, прохід розширяють), ґрунтування і фарбування металевих поверхонь горища та сцени, обробка дерев’яних і металевих конструкцій горищних покриттів вогнезахисними сумішами, ін’єктування тріщин стін всередині установи і т.д. Зараз триває утеплення фасаду приміщення мінеральними плитами, штукатурка «короїд», залишиться пофарбувати стіни. До речі, для цього вже і фарбу завезли. Наш Будинок культури буде у коричневих і світло-бежевих тонах. Довго обирали кольори. Інші, за твердженнями спеціалістів, швидко тьмяніють, тому зупинилися саме на таких, – розповіла Валентина Анатоліївна. – Небагато зроблено через те, що в процесі роботи за першим проектом виявилося багато допоміжних робіт, на виконання яких знову потрібно виготовляти додаткові проекти. Нині проект ремонту глядацької зали проходить другу експертизу. Плюс до цього вже виготовляються кілька проектів на реконструкцію допоміжних площ, зокрема, малої зали, вестибулю, порогу (цоколь, ганки і обмостка), а також на реконструкцію електричної мережі по всій установі.

У районі створена комісія, яка здійснює моніторинг реконструкції. Голова комісії – голова РДА Артур Крупський. І голова районної ради Олександр Покутній теж часто буває на об’єкті. Кожні два тижні комісія проводить виїзні наради у РБК, тож ремонт – під пильним оком влади.

І хоч не все так швидко рухається, як нам усім хочеться, все ж пологівці з нетерпінням чекають оновлення і осучаснення Будинку культури.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут