Вийшов авторський фільм про нашого земляка

3
30

Кілька днів тому до редакції завітав частий гість О.О.Шерстяченко, який відомий не лише в Пологах але за межами нашого міста, через багаточисленні матеріали про віщі сни, які були опубліковані у різних українських ЗМІ. Також про Олександра Олександровича знято кілька телесюжетів на “1+1”, ТРК ЗНУ, “ICTV”.IMG_8205

Чоловік повідомив, що нещодавно у мережу Інтернет (Ютуб) викладений авторський документальний фільм “Мої сни стають реальністю” (Youtube) https://www.youtube.com/watch?v=umk52Jdp9Og. Філософський зміст якого вкладається в нове бачення природи людської свідомості.

– Колись людина думала, що зірка на ім”я Сонце ходить навколо Землі, а згодом — вже інша людина, подивилася на те, що було Істиною, вже під іншим кутом зору, і,  виявилося, що все як раз до навпаки — говорить О.О.Шерстяченко.

Планується наступний диск, у якому ви знайдете відповіді на такі питання: Хто буде Патріархом? Чи буде Третя Світова війна? Що чекає на Ю.Тимошенко?

Вл.інф.

3 КОМЕНТАРІ

  1. І що??? Багато, хто баче. Так про них не кричать на весь світ, щоб поглянули на них, ніби на щось неймовірне. Бачить і баче. Нічого унікального та корисного.

  2. Маразм крепчал(((( Что этот чудик предсказал по своим снам? Местная “звезда”, блин(((

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут