Вітання з Днем незалежності від пологівців отримали 4 військові частини

0
16

Напередодні Дня Державного прапора та Дня незалежності України пологівці привітали чотири військові частини, що сьогодні захищають цілісність та суверенітет нашої держави. Такі різні за специфікою служби військові частини об’єднує одна мета – мир в Україні. Побували у підрозділі спеціального призначення «Азов», військовій частині 3029 Національної гвардії, 501 батальйоні морських піхотинців та 36 окремому батальйоні морської піхоти.

Більше сотні прапорців та десять прапорів подарували військовим, домашню випічку, овочі та фрукти передали в кожну з частин.

Азовці насторожено спостерігали за кожним рухом тих, хто до них завітав з гостинцями, адже волонтерів вони бачили лише на початку війни, в спекотному 2014 році. Недовіра в очах зникла лише під час вітального концерту та особистого спілкування між військовими і пологівцями. Оскільки добровольчий батальон «Азов» приєднався до Національної гвардії, то й зустріч відбувалась в дружній атмосфері з двома військовими частинами разом.

Морські піхотинці 501 батальйону розквартировані поблизу місця дислокації «Азова». Військові саме проводили навчання, тому не змогли бути присутніми на концертній програмі, але вітання, прапорці та смачний привіт від Пологівщини ми передали тим, хто знаходився на місці розміщення частини.

До 36 ОБМП ми завітали уже надвечір, командування військової частини попередило, що вдень тривають навчання. Морські піхотинці були втомлені, але радісно нас зустріли. Багато хто з них саме у нас в Пологівському районі прийняв клятву морського піхотинця. Пологівців сприймали, як добрих знайомих та гарних друзів, запитували про зміни в районі, розповідали про себе. Є навіть ті, хто сприймає Пологи, як другу домівку, і з нетерпінням чекає на повернення.

Чарівний амфітеатр з ящиків для зброї та сцена, вимощена з піддонів, вмістили майже триста бажаючих відчути подих мирної України.

Мелодії «Океану Ельзи» пронизували клуби пилу після військових навчань, дружній сміх лунав, змінивши гуркіт військової техніки, нескінченні аплодисменти змінили суворі накази офіцерів. Всі розуміли, що настала ніч, військовим вже час відпочивати, адже завтра з самого ранку їм знову братися за зброю. А нас чекала дорога додому, та кожен з нас знаходив безліч причин, щоб затриматись для того, щоб відчути, що мирне життя надійно захищають.

Делегація від Пологівського району: Ірина Півень, заступник голови райдержадміністрації, Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу молоді та спорту райдержадміністрації, Світлана Устінцева, керівник благодійного фонду «Любов ближнього», Володимир Фролов, звукорежисер, Ліна Купріна, випускниця Пологівської СРШ №2, Ярослава Задорожня, випускниця ЗОШ №4, Юлія Бідуха та Дарина Махоніна, учасниці Запорізького танцювального колективу «WakeUp», Аліна Сєлізньова, Єва Тімошина, Елізабет Устінцева, учениці гімназії «Основа», Юрій Устименко, майбутній першокласник СРШ № 2.

Передану допомогу надали службовці райдержадміністрації, управління пенсійного фонду, управління соціального захисту, релігійна організація Міжнародний центр Євангелія, ГО «Пологівська самооборона», Олег та Людмила Коломойці. Фінансову підтримку надали – Олександр Топчієв, Анатолій Півень, директора ТОВ «БІО АГРО», перевізник Іван Маньо Іван. Райдержадміністрація щиро вдячна за підтримку та надану допомогу всім, хто допоміг здійснити цей вітальний вояж пологівців. Кожен з нас наближає таку жадану перемогу!

Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту РДА.

Фото автора.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут