Відбувся особистий прийом громадян, на черзі – ще два

0
6

У понеділок, 8 серпня, у кабінеті голови райдержадміністрації особистий прийом громадян провів народний депутат України Вадим Вікторович Кривохатько. Зі своїми проблемами цього разу до нього звернулися більше 30 осіб, було також кілька колективних звернень.

Як і кожного разу, більшість прохань стосувалися надання матеріальної допомоги на лікування, проведення медичних обстежень, операцій чи санаторно-курортного лікування. Народний депутат обіцяв не залишити без уваги кожне з цих звернень, у кількох випадках надав матеріальну допомогу відразу ж. Були прохання надати допомогу для відбудови житла після пожежі, допомогти з ремонтом приміщення районної організації Товариства Червоного Хреста України, з придбанням ранців та канцприладдя для молодших школярів з сімей тимчасово переміщених осіб тощо.

Зверталися пологівці з проханням розібратися з правильністю нарахування пенсій, скаржились на мізерні розміри пенсійного забезпечення, хоч мають чималий трудовий стаж, просили допомогти з працевлаштуванням, з розкриттям крадіжки грошей і т.ін.

Пенсіонер, інвалід війни І групи М.І.Солодкий цікавився, чому зараз не виконується норма закону, що надає право на безкоштовний проїзд у приміському транспорті такій категорії громадян, як він (їх у районі 27 осіб – ред.)? Як відомо, так відбувається з тієї причини, що у держбюджеті не передбачено для цього жодної копійки. Депутат пообіцяв порушити цю проблему на державному рівні.

У колективних зверненнях йшлося про проблеми, що виникли у зв’язку з підключенням водоводу до мережі «Міськводоканалу», про підтоплення деяких вулиць після дощів, про неправомірну поведінку орендаря ставка, який не дозволяє людям ні рибалити, ні навіть купатися. (До речі, роз’яснення з цього приводу В.В. Кривохатько надавав на сторінках нашої газети, «Пв» № 23 від 9 червня ц.р.).

Колективні звернення Вадим Вікторович обіцяв особливо ретельно вивчити та сприяти у розв’язанні порушених проблем. Щоб пришвидшити вирішення деяких з них, народний депутат прийняв рішення провести ще два особистих прийоми громадян вже наступного тижня, а саме, у понеділок, 15 серпня, на території Інженерненької сільської ради (у адмінбудівлі сільради) та у вівторок, 16 серпня, у селі Кінських Роздорах ( приміщення колишньої сільради) з 10.00 до 12.00.

Наш кор.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут