У Тарасівці тепер є сучасний дитячий майданчик!

2
10

Саме така світла і радісна подія відбулася в нашому рідному селі 29 липня. Спорудження дитячого майданчика стало головною подією і привертало увагу тарасівців уже кілька тижнів поспіль. І ось довгоочікуване свято – урочисте відкриття.IMG_8604-1 Звучать веселі мелодії дитячих пісень, і під музику прийшли на свято тарасівські дітлахи з мамами і татами, бабусями та дідусями. Приємно було бачити родини з Романівського, які, незважаючи на віддаленість, не пропустили цю чудову подію. Ведучі свята – художній керівник тарасівського сільського Будинку культури Юлія Павленко та педагог-організатор Тарасівської ЗОШ І-ІІ ступенів Інна Мудрик – приклали багато зусиль для того, щоб свято пройшло цікаво і, дійсно, принесло радість всім присутнім.

Сільський голова Наталія Ходус звернулася до односельчан, зазначивши велике значення відкриття майданчика, де, справді, з насолодою будуть відпочивати та розвиватися дітлахи, поділилася планами упорядкування центру села Тарасівки та закликала всіх присутніх зберігати чистоту і порядок на майданчику.

На святі також виступила заступник директора Тарасівської ЗОШ І-ІІ ступенів Валентина Доля, яка побажала, щоб наші діти та онуки зростали під чистим блакитним мирним небом, і щоб у нашій державі більше уваги приділялося саме дітям та їхнім потребам, адже діти – наше майбутнє, і тому, піклуючись про них, всі ми піклуємося про майбутнє нашої держави.

Світлана Боговін у своєму виступі нагадала, як колись герої відомого мультфільму Чебурашка та його друг крокодил Гена теж споруджували дитячий майданчик. І всі згадали знамениті слова: «Будували, будували і все ж таки збудували».

Тарасівські школярі зачитали вірші, в яких висловили слова щирої подяки сільській раді та її голові Наталії Ходус за цей чудовий подарунок.

Під оплески всіх присутніх Наталія Петрівна та її дві чарівні асистентки Каріна Павленко та Соломія Доля перерізали червону стрічку.

А потім були цікаві рухливі ігри, провести які нашим ведучим допомогла Тетяна Криштоп. Дитячим радощам не було меж. А ще наша сільська рада пригостила малечу солодощами.

Свято вдалося на славу. Хочеться, щоб в нашому житті було побільше таких яскравих подій, які, дійсно, підіймають настрій, дарують віру в те, що все буде добре, і що майбутнє наших дітей буде стабільним, забезпеченим, радісним.

Щира дяка голові сільської ради Наталії Ходус та всім організаторам проведення заходу за велику радість, яку вони подарували тарасівсткій малечі та їхнім родинам.

Живи, дитячий майданчику! Радуй наших сільських дітлахів, залишайся таким же яскравим, гарним, новим, яким ти був у день відкриття.

Дорогі мої односельці! Нехай спорудження дитячого майданчика стане початком відродження нашого села. Адже село у нас надзвичайно гарне. Давайте підтримувати ініціативи нашої сільської ради, допомагати. Від нас теж дуже багато залежить. Всім нам миру, злагоди, добробуту!

Валентина Доля, заступник директора Тарасівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

2 КОМЕНТАРІ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут