У самообороні відбулися перевибори

0
18

Два роки тому, коли відбувалися славнозвісні події на Майдані в Києві, потім у Криму, у Пологах, як і в багатьох містах України, люди почали самоорганізовуватися, чергували на вулицях міст, робили все, щоб не допустити протистоянь, зберегти мир на рідній землі. Згодом активісти зареєстрували громадську організацію «Пологівська самооборона», обрали головою Олега Володимировича Коломойця, керівником штабу Михайла Михайловича Сербіна.Самооборонівці відремонтували авто для атовців

За час, який минув, самооборонівці встигли зробити немало добрих справ для району, міста, жителів та військових. Допомагали будувати блокпост, чергували на ньому, влаштовували автопробіги, патріотичні мітинги, збирали допомогу для військових і відвозили на передову, у військовий госпіталь, виготовляли буржуйки, ремонтували техніку військових, заготовляли дрова для захисників. За їхньою ініціативою встановлені меморіальні дошки пам’яті наших земляків, які загинули в зоні АТО, пам’ятний знак Героям Революції Гідності та меморіальний стенд героям Небесної сотні.

Нещодавно у самооборонівців відбулися чергові загальні збори. З другою річницею існування громадської організації її членів привітали голова і керівник штабу. На адресу Пологівської самооборони надійшов лист від колишнього керівника штабу Запорізької самооборони Павла Миколайовича Куліша. Він також привітав активістів і зазначив: «Внесок Пологівської самооборони у захист та розвиток Запорізької області не можна недооцінювати. Будучі керівником штабу самооборони Запорізької області з вересня 2014 до квітня 2015 року, я завжди наводив Пологівську самооборону, як приклад патріотизму та любові до своєї землі». І, дійсно, у багатьох містах самооборона вже перестала існувати. У Пологівському ж районі активісти продовжують свою діяльність. І будуть робити це знову під керівництвом Олега Володимировича Коломойця та Михайла Михайловича Сербіна. Їм члени самооборони довіряють, тож обрали на другий строк.

У свою чергу, керівництво громадської організації висловило велику подяку усім мешканцям району за допомогу і підтримку.

Наталія Осипенко.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут