У БК «Гірник» прибула акустична апаратура з Європи

0
7

ms-230_bigЗавдяки перемозі у конкурсі проектних пропозицій «Програма зміцнення спроможності територіальних громад» БК «Гірник» має нову апаратуру. Акустичне та концертне обладнання, яке коштує 163 тисячі гривень, минулої п’ятниці передали будинку культури.

– Ми отримали два мікшерні пульти, шість потужних колонок та два ноутбуки. Це те, про що ми мріяли, – розповів в.о. директора Олександр Заворочай.

Нагадаємо, Пологівська міська рада взяла участь у Програмі зміцнення спроможності територіальних громад. Зазначимо, що мета проекту полягає в поліпшенні ситуації з наданням послуг населенню державними установами та групами громадянського суспільства в окремих територіальних громадах Харківської, Дніпропетровської та Запорізької областей, які приймають внутрішньо переміщених осіб. Даний проект реалізується в рамках програми «Спеціальна ініціатива «Україна» завдяки німецьким партнерам.
У січні документи на участь в конкурсі подавав Юрій Вєтров, заступник міського голови. Він розповів, що міська рада подавала три проекти, але серед виграшних опинився лише один проект на виділення коштів для придбання звукопідсилювальної апаратури БК «Гірник».

Джерело: http://mradapology.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут