Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
24 Серпня 2016 Місто 252  0 

Сесія міської ради. За боротьбу з амброзією переможці екоконкурсу отримали призи


19 серпня, у свято Преображення Господнього (Другий Спас), відбулася тринадцята сесія Пологівської міської ради, яку відкрив і провів міський голова Юрій Коноваленко. Він привітав депутатів зі святом.

Сесія розпочалася ще з однієї приємної події. Секретар міської ради Людмила Сова оголосила результати екоконкурсу «Пологи без амброзії». Цей конкурс у Пологах провели експериментально. Активність мешканців, на жаль, не була високою, але результати є – і це головне. Загалом у конкурсі взяли участь 23 пологівців, від амброзії вдалося очистити близько 40 соток землі. Найактивнішими виявилися учасники групи «Вакцина» під керівництвом Олександра Тимошина. Хлопці вирвали амброзію на 10 вулицях і провулках міста. На другому місці опинилася Ольга Ліненко (переселенка з Горлівки) разом зі своєю родиною. Депутати Ігор Сніжко та Роман Сорока, як ті, хто найбільше виділив власних коштів для призового фонду, вручили грошові премії переможцям – 3000 і 1500 гривень відповідно. Інші учасники, на жаль, не виконали усі умови конкурсу, тому третього місця не визначали. Депутати подякували усім учасникам конкурсу і зазначили, що завдяки спільним зусиллям та небайдужості пологівцям вдасться зробити наше місто чистішим, гарнішим і затишнішим.

А потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, їх було аж 45. Більшість з них – земельні та питання оренди. Депутати прийняли позитивні рішення.

Також народні обранці внесли зміни до деяких міських програм, раніше прийнятих рішень та затвердили нові програми. Зокрема, затвердили програму «Культура – місту» на 2016 рік і виділили 57436 гривень на її реалізацію. Це кошти на організацію та проведення святкових заходів, присвячених 50-річчю приєднання селища Шевченкове-2 до міста. До речі, святкування відбудеться 10 вересня.

Депутати затвердили список присяжних для Пологівського районного суду і списали з балансу КУП «Житло-Сервіс» багатоквартирний житловий будинок по вул.Магістральній, 107. До 1 вересня всю наявну технічну документацію на нього мають передати уповноваженій особі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

 

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.