Сесія міської ради. За боротьбу з амброзією переможці екоконкурсу отримали призи

0
28

19 серпня, у свято Преображення Господнього (Другий Спас), відбулася тринадцята сесія Пологівської міської ради, яку відкрив і провів міський голова Юрій Коноваленко. Він привітав депутатів зі святом.

Сесія розпочалася ще з однієї приємної події. Секретар міської ради Людмила Сова оголосила результати екоконкурсу «Пологи без амброзії». Цей конкурс у Пологах провели експериментально. Активність мешканців, на жаль, не була високою, але результати є – і це головне. Загалом у конкурсі взяли участь 23 пологівців, від амброзії вдалося очистити близько 40 соток землі. Найактивнішими виявилися учасники групи «Вакцина» під керівництвом Олександра Тимошина. Хлопці вирвали амброзію на 10 вулицях і провулках міста. На другому місці опинилася Ольга Ліненко (переселенка з Горлівки) разом зі своєю родиною. Депутати Ігор Сніжко та Роман Сорока, як ті, хто найбільше виділив власних коштів для призового фонду, вручили грошові премії переможцям – 3000 і 1500 гривень відповідно. Інші учасники, на жаль, не виконали усі умови конкурсу, тому третього місця не визначали. Депутати подякували усім учасникам конкурсу і зазначили, що завдяки спільним зусиллям та небайдужості пологівцям вдасться зробити наше місто чистішим, гарнішим і затишнішим.

А потім депутати перейшли до розгляду питань порядку денного, їх було аж 45. Більшість з них – земельні та питання оренди. Депутати прийняли позитивні рішення.

Також народні обранці внесли зміни до деяких міських програм, раніше прийнятих рішень та затвердили нові програми. Зокрема, затвердили програму «Культура – місту» на 2016 рік і виділили 57436 гривень на її реалізацію. Це кошти на організацію та проведення святкових заходів, присвячених 50-річчю приєднання селища Шевченкове-2 до міста. До речі, святкування відбудеться 10 вересня.

Депутати затвердили список присяжних для Пологівського районного суду і списали з балансу КУП «Житло-Сервіс» багатоквартирний житловий будинок по вул.Магістральній, 107. До 1 вересня всю наявну технічну документацію на нього мають передати уповноваженій особі об’єднання співвласників багатоквартирного будинку.

 

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут