Пологівці крокували у Запоріжжі у святковій ході

0
12

25 річницю незалежності в Україні відсвяткували пишно. У столиці відбувся наймасштабніший військовий парад за участю тисяч військовослужбовців та сотень одиниць бойової техніки. У Запоріжжі теж відзначили день народження держави за участю військовослужбовців та делегацій з усіх районів області.


У святковій ході взяли участь і представники Пологівського району, серед яких були учасники АТО, котрі приїхали у відпустку з нульових позицій, це подружжя Андрія та Яни Постників, Сергій Жежера, військовослужбовці 36 окремої бригади морської піхоти Олександр та Артем, демобілізовані Сергій Профатило, Сергій Сергієнко, Олексій Шмигля, Олександр Дмух. Серед учасників були і подружжя Марини та Романа Гаспарянів, зразковий хореографічний колектив «Союз». Очолювали делегацію Пологівського району заступник голови РДА Ірина Півень, начальник відділу культури і туризму Марина Діденко та головний спеціаліст відділу освіти, молоді і спорту Ангеліна Устименко.

24 серпня вся Україна майоріла жовто-блакитними кольорами, розквітла вишиванками. Це була хода єднання українців у прагненні миру та свободи.

Наталія Осипенко.

Фото з архіву учасників ходи.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут