Пологівські волонтери відвідали військових. Нашим захисникам потрібна допомога!

0
6

Волонтери продовжують опікуватися військовими, які знаходяться в Пологах, та нашими земляками у зоні АТО.

5 серпня представники ГО «Волонтерський рух Пологівщини» відвідали військових, які охоронять залізницю. Відвезли хлопцям продукти, овочі. Хлопці зраділи таким гостям. На жаль, як стверджують волонтери, забезпечення військових продуктами харчування бажає бути кращим. Не вистачає вітамінних продуктів (потрібні сезонні овочі, фрукти) та білкових, калорійних. Волонтери звертаються до всіх небайдужих з проханням допомогти військовим, які базуються в нашому місті, продуктами харчування.

6 серпня волонтери вирушили в дорогу, на передову, до земляків. Звичайно, допомагали їм збиратися люди, які розуміють, що без підтримки з тилу, нашим хлопцям буде вкрай важко. Тож передавали хто що міг. Тим і порадували волонтери земляків.

Крім того, з’ясували, що чоловікам потрібно допомогти відремонтувати автомобіль «Газель» (Соболь). Необхідна рульова колонка. Можливо, в когось є запчастини на цей автомобіль і не шкода їх віддати військовим. А, можливо, вдасться зібрати кошти і придбати необхідні запчастини. Карта «ПриватБанку» – 5168742352685170 – керівник ГО “Волонтерський рух Пологівщини” – Сопільняк Вадим Дмитрович.

Також хто бажає допомогти військовим продуктами харчування, може приносити їх до територіального центру (м.Пологи, вул.І.Чеберка (Жовтнева), 23 або звертатися за телефоном 0951341664.

Наталія Осипенко.

Фото з архіву ГО «Волонтерський рух Пологівщини».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут