Народжені вільними: як пологівці День незалежності святкували (Фоторепортаж)

0
22

Ввечері 23 серпня пологівці знову зібралися на центральній площі міста, щоб взяти участь в урочистостях з нагоди 25-ї річниці незалежності України під промовистою назвою «Народжені вільними». З головним державним святом земляків привітали керівники району і міста – голова районної ради О.П.Покутній, голова райдержадміністрації А.Є. Крупський, міський голова Ю.А.Коноваленко. Великій групі пологівців, а саме держслужбовцям, працівникам промисловості, сільського господарства, освіти, охорони здоров’я, учасникам АТО та ін. були вручені почесні відзнаки, грамоти, подяки обласної та районної рад, райдержадміністрації та міської ради. Міський голова Ю.А.Коноваленко вручив також сертифікати на отримання грошової допомоги 21 багатодітній родині, де виховуються 4 і більше неповнолітніх дітей. Цього ж дня, за традицією, на головній сцені міста отримали паспорти громадян України 16-річні юнаки та дівчата.

На запрошення ведучих святкової програми В.Колєснік, А.Хоменко та О.Заєць всі бажаючі мали змогу взяти участь у конкурсі-вікторині під назвою «Твій віночок» та отримати в нагороду квіти-подарунки.

А яке ж свято без пісень і танців? Їх пологівцям дарували Н.Самойлик, танцювальний колектив «СОЮЗ», тріо «НЛО», Марія Діденко, хореографічний гурт ДШМ, Ольга Заєць, Юрій Нестеренко, хореографічний гурт «Терпсихора», зразковий аматорський хореографічний колектив «Овація», Тетяна Ковальчук, хореографічний ансамбль «Золотий ключик», вокальний гурт «Ремікс», Анна Вовк, Вікторія Товстоног та інші.

Тож з нагоди Дня незалежності України на центральній площі міста з ранку до пізнього вечора лунало «Слава Україні!» – «Героям слава!».

Надія Новікова.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут