Матеріальна допомога для захисників України та членів їхніх сімей

0
14

23 серпня, в День Державного прапора України, у кабінеті голови районної державної адміністрації після урочистостей зібралися батьки наших загиблих земляків – Василь Іванович (тато Дмитра Шингура), Ігор Анатолійович і Тетяна Миколаївна (тато і мама Артема Корнєва), а також учасники бойових дій, які під час проходження служби в зоні АТО отримали поранення, Василь Шкода, Олександр Колеснік, Сергій Славний. Їх запросили для того, щоб особисто вручити матеріальну допомогу і подякувати за незбагненно великий внесок у майбутню перемогу.

Зі святами присутніх привітали голова РДА Артур Крупський, голова районної ради Олександр Покутній та заступник голови РДА з гуманітарних питань Ірина Півень. Звісно, ніякі гроші не повернуть ні здоров’я, ні життя рідних, проте українці довіку будуть вдячними тим, хто нас усіх захищав і захищає зараз.

Матеріальну допомогу вручили за рахунок коштів телемарафону «Пам’ять». Ще два учасники бойових дій, які отримали поранення, Дмитро Гетманенко та Михайло Шкарбатовський не змогли прийти на зустріч, але матеріальну допомогу також отримають.

Пізніше представники влади побували на могилах загиблих земляків Артема Корнєва, Романа Соловйова, Дмитра Шингура. Героїв пом’янули, вшанували їхню пам’ять покладанням квітів.

Наталія Осипенко.

Фото Миколи Дрюченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут