Маленькі пологівці до екстремальних ситуацій готові (Фоторепортаж)

0
18

У рамках тижня безпеки в дитсадку «Казка» пройшли цікаві заходи. Серед них дидактичні ігри, розповіді-бесіди, ігри-моделювання. Під час проведення розваг «Школа екстремальних ситуацій» діти середньої групи (вихователі В.В.Набока, Х.О.Попова) вчилися на практиці використовувати набуті знання.

Завітали на заходи й батьки та працівники служб міста: старший майстер Пологівського експлуатаційного цеху Оріхівського управління експлуатації газового господарства А.І.Чепель, слюсар з цього ж підприємства М.С.Терентьєв, прапорщик поліції А.В.Калюжний, прапорщики служби порятунку П.М.Мордань та В.В.Охтирєв.

Цікаво пройшли естафети «Винести на носилках», конкурс медсестер, успішно розв’язали проблемні ситуації «У лісі пожежа», «У лісі заблукали діти» та інших, які пройшли за участю батьків. Особливо сподобались дітям розповіді працівників екстремальних служб міста та демонстрація пожежної машини.

Вихованці та педагогічний колектив дитсадка висловлюють подяку працівникам служб міста 101, 103, 104 за сприяння в проведенні розваг та цікаві й корисні хвилини спілкування.

Ірина Євус, завідуюча КДНЗ ясел-садка №6 «Казка».

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут