Хоробрий солдат із Чапаєвки

0
26

Коли у країні розпочалася неоголошена війна, і українцям масово почали приходити повістки із військкоматів, то деякі від них ховалися, але багато хлопців та чоловіків, знаючи, що це їхній обов’язок, захищати країну та свою сім’ю, йшли відстоювати свою землю та свій край від терористів.Без-имени-1

У листопаді 2015 року й чапаєвський юнак Богдан Шило отримав повістку. Хлопець, не роздумуючи, прийшов до Пологівського військкомату та був призваний на строкову військову службу. Після проходження навчання в навчальному підрозділі за спеціальністю «снайпер» Богдан потрапив до окремої радіолокаційної роти у Бердянську, де проходив строкову службу. У цій військовій частині хлопець виявив бажання пов’язати своє подальше життя із захистом Батьківщини, тому в квітні 2016 року підписав контракт на проходження військової служби, а згодом написав рапорт щодо направлення його до зони проведення антитерористичної операції. Сьогодні у складі окремого радіолокаційного взводу військової частини А2019, який знаходиться в зоні проведення АТО, Богдан здійснює оборону та охорону підрозділу.

25 липня Богдан виконував свої обов’язки патрульного по охороні позиції. У якийсь момент солдат помітив невідому особу в цивільному одязі на краю посадки, близько 15 метрів від розташування взводу, яка вела спостереження за територією підрозділу. Після того, як невідомий почав рухатися в бік підрозділу, Богдан не розгубився, а діючи у відповідності до Статуту вартової та гарнізонної служби Збройних сил України, наказав порушнику: «Стій, назад». Невідомий не виконав цієї вимоги та продовжив наближатися до забороненої зони. Богдан відразу попередив про застосування зброї та викликав черговий підрозділ на чолі із прапорщиком В.В.Пісанцем.

Коли невідома особа почала тікати, Богдан здійснив попереджувальний постріл в гору. Після цього, черговий підрозділ затримав порушника та передав його представникам Національної поліції у смт. Мангуш Донецької області. Порушником виявився громадянин, який зареєстрований на тимчасово окупованій території у Донецької області, 1984 року народження,.

Завдяки тому, що Богдана Шило діяв рішуче та впевнено, це попередило злочинні наміри порушника, та вдалося його затримати.

Таким відважним солдатом пишаються у військовій частині, де він служить, і в рідному селі!

Вл. інф.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут