Допомога і підтримка: рада ветеранів у дії (+ФОТО)

1
28

9 серпня невелика делегація представників районної ради ветеранів вирушила в села. Відвідали членів ветеранської організації аж у трьох селах – Новоселівці, Костянтинівці та Решетилівському. Мета поїздки – вручення матеріальної допомоги тим, хто її потребує.

IMG_1646

Як розповіла «Пологівським вістям» заступник голови районної ради ветеранів Римма Іванець, матеріальна допомога невелика – по 250-300 гривень. Кошти на неї вдалося зібрати завдяки телемарафону «Пам’ять», який проводили в області до 9 Травня. Пологівські підприємства та агрофірми взяли участь у телемарафоні, завдяки їхнім внескам сьогодні рада ветеранів має можливість хоч трошки допомогти тим, хто найбільше цього потребує. Чому обрали такий маршрут поїздки? Агрофірма ім.Шевченка (директор Олег Чуприна) та ТОВ «АГРО КОМ 1990» (директор Віктор Бандуров), розташовані на територіях сіл, теж перерахували кошти. Ветерани вдячні їм за це.

А поїздка була насичена приємними зустрічами і теплим спілкуванням. На кожній території представників ветеранської організації зустрічали з радістю. Серед щасливиць, які отримали матеріальну допомогу, яку вручив голова районної ради ветеранів Микола Степний, – Тетяна Хижня, Катерина Севериненко, Катерина Бровко та інші.

Крім того, свою поїздку пологівські ветерани спланували так, щоб заодно привітати з почесним ювілеєм – 90-річчям Віру Манько, який вона святкувала напередодні. Ця зустріч, дійсно, стала святом і для ювілярки, і для її гостей. Окрім подарунків від ветеранської організації, жінка отримала ще й музичні вітання від своїх односельців – учасників народного хору «Калина» під керівництво Валентина Чучі. Віра Василівна у своєму поважному віці має молоду душу, ще порається на городі. Їй побажали подолати 100-річну межу, бути здоровою та щасливою.

Новоселівці не хотіли відпускати гостей, а коли настав час їхати, провели аж за межі села. Додому представники ветеранської організації повернулися задоволені тим, що зробили добру справу. Але марафон цей продовжиться. У планах ще подібні поїздки на інші території району. Вже запланований виїзд у Тарасівку, тамтешнє підприємство «Меридіан» теж перерахувало чимало коштів. Тож зустріч з тарасівцями обов’язково відбудеться незабаром.

Наталія Осипенко.

Фото з архіву районної ради ветеранів.

1 коментар

  1. Зібрали гроші з підприємців та роздали своєму електорату.
    Самі вони вже нічого не роблять.
    Треба їх відправляти на покой !

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут