З початку року платниками податків Пологівської ОДПІ до держбюджету надійшло 9,6 млн. грн. військового збору

0
22

01d8b43f4f3fa760f12ff89aa5d9028b_XL

З початку  2016 року  від платників  податків, які перебувають на обліку в  Пологівській ОДПІ,  до  державного бюджету  країни  надійшло  майже 9,6 млн. грн. цього  платежу, зокрема в червні майже  2 млн. грн.  — інформує  начальник Пологівської  ОДПІ Оксана Федорова.

Нагадуємо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи з джерела їх походження в Україні, податкові агенти. Кошти, які надходять до бюджету від військового збору, призначені активізувати обороноздатність нашої держави. Крім того, вони будуть спрямовуватись на відбудову зруйнованих територій та підтримку біженців.

Справляння військового збору продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України. Цей обов’язковий платіж запроваджено за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта.

Керівник повідомила про те, що і надалі є всі підстави для того, щоб прогнозувати стабільні надходження військового збору до державної скарбниці до кінця поточного року. Це пов’язано, перш за все із сумлінним відношенням місцевих платників військового збору до свого обов’язку.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут