Уряд виділив додаткові кошти на “теплі” кредити

2
10

Кабінет міністрів України виділив додатково 100 млн. гривень на відшкодування українцям частини суми “теплих” кредитів щодо впровадження енергоефективних заходів.

samij_teplij_dom__kirpich_brus_ili_karkasnaja_tehnologija

Про це повідомив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, передає прес-служба КМУ.

“Буде мобілізовано додатково 100 млн. гривень на стимулювання фізичних осіб до придбання енергоефективного обладнання і матеріалів. Ми переглянули орієнтовні обсяги фінансування цих заходів і направили прогнозовані надлишкові кошти на програму” теплих кредитів “, – підкреслив Г.Зубко.

Однак, за словами віце-прем’єр-міністра, прийнято рішення підняти до 35% розмір відшкодування і зробити однакові умови для всіх позичальників, як тих, хто отримує і не отримує субсидії.

Також Г.Зубко підкреслив, що ОСББ та ЖБК гарантовано отримуватимуть державну підтримку до кінця поточного року. За його словами, попит на програми “теплих” кредитів зростає.

“Програмою вже скористалися близько 150 тисяч домогосподарств, залучено кредитів на суму понад 2 млрд. гривень”, – підкреслив Г.Зубко.

2 КОМЕНТАРІ

  1. але 35% це значить більша в 3р хата то в 3р і більше отримаєш відшкодувань.адже на 60метрів хати і 300метрів то і площа стін в 5р більша.треба обмежити 35%на вартість пінопласту на 70метрів житла,решту не дотувати.як в світі.а краще всим однакова сума як напр на однокімнатну .а то багатші отримуватимуть більше.

  2. Дивна в нас держава: одні по 70% отримали, а декому 35%?
    От вам і рівні права для всіх… За 35% ніхто утеплятись не буде: мені всерівно скільки поверх моїх 15% заплатить держава: я б утеплив, та за 70%. Зараз – дякую…. Та подачка від держави пійде на погашення кредиту і т.д. Так що уряду – привіт)

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут