У найспекотніший день – 3 пожежі

0
0

644_144344352146895У Запорізькій області встановлено 5 клас надзвичайної пожежної небезпеки. І недаремно, адже за такої спекотної погоди майже щодня виникають пожежі в екосистемах. У Пологівському районі у неділю, 17 липня, коли позначки на термометрах показували температуру повітря вище 40 градусів, майже одночасно сталося три масштабні пожежі.

Перша виникла у Кінських Роздорах. Біля дамби горіли лісові насадження та трава. Друга пожежа сталася на території Інженерного, вогонь швидко розповсюджувався і дійшов до с.Івана Франка майже до того місця, де розташовані військовослужбовці. Морпіхи теж боролися з вогняною стихією. Ще одна пожежа виникла в Ожерельному (с.Ульяновка-1). Там загорілася суха трава, вогонь швидко перекинувся на покинуті подвір’я, де залишилися одні розвалля і все заросло бур’яном. Вигоріла велика територія.

Пологівські пожежні працюють майже на розрив, їм допомагають пожежні бригади і транспорт місцевих підприємств. Рятувальники закликають пологівців бути особливо обережними з вогнем, адже найчастішою причиною пожеж в екосистемах стають саме людська необачність та недбалість. Пам’ятате: найменша жарина з вихлопної труби автомобіля, не загашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників, можуть спричинити велику біду!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут