У Костянтинівці святкували обжинки

0
80

Є у кожного хлібороба важливе і довгоочікуване свято, свято надій і сподівань, – обжинки.

21 липня завітало воно і в ТОВ «АГРО КОМ 1990», у нашу Костянтинівську громаду.

У затишному сільському клубі з нагоди свята  відбувся концерт «Хвала хліборобському рідному краю», у якому взяли участь 35 аматорів сільської сцени.

За традицією  (на жаль, сумною) урочистості розпочалися хвилиною мовчання на вшанування пам’яті В.Л.Бандурова, колишнього директора агрофірми та всіх працівників сільського господарства, які відійшли у вічність. Символом нашої пам’яті стала «Батьківська пісня» у виконанні Я.Сиротюк.

Ведучі концерту А. Кисіль та  А. Павлусевич  зі словами вдячності звернулися до всіх хліборобів товариства, а чарівна «польова царівна» Мавка (Т. Харкевич) зі своїми подругами  – «польовими мавками» (А. Кисіль, А. Павлусевич, В. Ільченко) подарували глядачам «танок пшеничного поля».

Діти – «колосочки» (О. Містюк, В. Мистюк, І. Даценко, К. Присяга, У. Кисіль) теплими  словами привітали хліборобів і разом з Мавкою на знак великої вдячності вручили пишний коровай із нового урожаю директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» В.В.Бандурову.

Віктор Володимирович подякував усім хліборобам за важку працю і побажав кожній родині злагоди, миру, достатку.

Зі словами вітання звернулася до хліборобів сільський голова Н.М. Дмитренко і побажала успіхів у праці та благополуччя.

Як завжди, з великим нетерпінням глядачі чекали виступ дітлахів Костянтинівської ЗОШ.

Так, український справжній хлопець  А.Гончар у віршованій формі розповів, як готувався до свята, і з учасницею концерту А.Свіжінко виконав веселу пісеньку.

Про рідний край, його багатство і красу, про неньку – Україну співали учасниці дитячої вокальної групи «Веселі нотки» (А. Кисіль, Д. Кейда, А. Павлусевич, В. Ільченко, А. Свіжінко).

Зачарували глядачів своїм талантом і наші гості – учасниці дитячої вокальної групи «Невгамовні фантазери» із с.Дорожнянка, Гуляйпільського району (кер. Я.Сиротюк)

Коли на сільську сцену виходять учасниці вокальної групи «Криниченька», глядачі завжди зустрічають їх оплесками, бо пісні у виконанні сільських співачок зачаровують і піднімають настрій.

Лунав у залі і гучний сміх, коли на сцені з’явилися дві сільські «кумасі» – Л. Борт та Г. Даценко, які у своїй красі змагались та про життя сільське нам розповідали, а Н.Нехорошева веселила присутніх своїми гуморесками.

Кажуть, що родинами багата Україна. Своїй родині і всім сім’ям у рідному краї мама і донька – Н.Дмитренко та Т.Дмитренко, присвятили  пісню «Родина».

На концерті лунали і пісні про щирі людські почуття у виконанні солістів: Н. Дмитренко, К. Тріщук, В. Хуторного, Я. Сиротюк.

Насамкінець свята слово взяла голова профспілкового комітету  ТОВ «АГРО КОМ 1990» Н.В.Гончар, яка приєдналася до всіх побажань, що звучали на адресу хліборобів.

Дирекція ТОВ «АГРО КОМ 1990»  почастувала всіх присутніх смачним і пишним короваєм із нового урожаю, а Мавка засіяла зерном  з останнього обжинкового снопа усіх земляків: на щастя, на здоров’я, на новий урожай.

Під фінальну пісню «Нехай квітує Україна» у виконанні К. Тріщук на сцену вийшли всі учасники святкового концерту. Глядачі оплесками подякували аматорам сцени за концертну програму.

Я від щирого серця дякую директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» В.В.Бандурову, сільському голові Н.М. Дмитренко за матеріальну та моральну підтримку при підготовці концерту.

Достатку, злагоди, миру і щастя зичу усій Костянтинівській громаді, а учасникам художньої самодіяльності – нових творчих злетів!

З обжинками Вас, хлібороби Пологівського краю!

                                                        К.Тріщук, завідуюча

                                                 Костянтинівським сільським клубом.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут