14 Липня 2016 Місто 118  0 

У 50 пісочниць міста на цьому тижні завезуть пісок


Без-имени-1

Пологівська дітвора буде задоволена, адже в усі пісочниці міста на цьому тижні завезуть пісок. Потурбувалися про дитячу радість працівники ТОВ «Гірничодобувна компанія «Мінерал». Планується розсипати по пісочницях більше 150 тонн піску.

Ідея провести «пісочну» акцію виникла у Марини Білої, яка працює начальником планового відділу заводу та є депутатом Пологівської міської ради. Разом з цим і міський голова Юрій Коноваленко звернувся до директора підприємства Василя Тимошенка із проханням допомогти укомплектувати дитячі майданчики міста піском.

– Ми вирішили піти назустріч і безплатно розвезти пісок. У листі міського голови було перераховано близько 50 адрес, де потрібен пісок. Днями пісок буде розвезений, – повідомив керівник заводу Василь Тимошенко.

Дирекція ТОВ «ГДК «Мінерал» потурбувалася і про дитячі садочки міста: проблеми з піском також будуть вирішені за рахунок підприємства.

За турботу про молоде покоління пологівців міська влада висловлює велику вдячність керівництву ГДК «Мінерал» та депутатам, які працюють на цьому підприємстві!

Джерело: mradapology.gov.ua


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.