Рації на передову

0
28

Кожного дня в Центрі допомоги АТО при Пологівській райдержадміністрації відбуваються зустрічі з військовослужбовцями, які боронять нашу Батьківщину на сході країни. До центру приходять переважно члени родин тих, хто сьогодні в зоні АТО. Та й самі хлопці звертаються за різною допомогою під час відпустки або коли демобілізуються. Ні для кого не секрет, що сьогодні наші демобілізовані підписують контракт з ЗСУ та знову відправляються в зону АТО.

Ось і 22 липня до кабінету завітав демобілізований Максим (перша хвиля мобілізації), який прийняв рішення підписати контракт із ЗСУ та продовжити службу. Саме його ми зустрічали на площі в 2015 році, разом з ним знайшли автограф на нашому прапорі Перемоги, який він залишив тієї березневої ночі.

Чому прийняв таке рішення? «Все просто – хто, як не я?» – вважає молодик. Максим розповідав, що саме з тих самих пір, що провів там на сході, в його житі змінились цінності, він не розуміє, чому хтось може легко зрадити своїй країні, чому на нашій землі з’являється триколор чужої держави. Та більше за все непокоїть те, що у нас в Пологах є люди, котрі так і не розуміють, наскільки війна поруч, та які наслідки вона за собою несе.

Максим звернувся за допомогою, яку отримав в повному обсязі, за рахунок районної програми «Назустріч людям», але й сам прийшов не з пустими руками.

Дві рації, два запасних акумулятори та зарядний пристрій до них – ці речі йому передала волонтер з Києва Анжеліка Макогон – сильна та вольова, саме так описав її Максим.

Дівчина сама родом з Луганська, але з самого початку війни допомагає як волонтер військовослужбовцям ЗСУ.

«То, что я делаю сегодня, влияет не только на мое завтра, но и на завтра других людей. Эта ответственность заставляет не опускать рук и не сдаваться. Каждый день, как маленькая битва. Моя личная война… И чтобы ни случилось, помните – мы обречены на победу!» – саме так Анжеліка висловлює свої думки на сторінці в Фейсбуці.

Разом з Максимом ми запитали, чи не проти вона, якщо ми передамо рації нашим землякам на передову. Волонтерка дала згоду і навіть запевнила, що й надалі буде допомагати нашим хлопцям.

23 липня ввечері зателефонував наш земляк Дмитро Суворий подякувати за рації, бо там вони їм, дійсно, в нагоді.

Разом ми творимо нашу історію, бо ми розуміємо: тільки разом ми переможемо, разом ми сила!

Ангеліна Устименко, головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту РДА.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут