Пологівці виступали й куштували купальську юшку в сусідньому районі (+ФОТО)

0
50

Традиційно у сусідньому Токмацькому районі проходить фестиваль народної творчості «Срібна купальська роса». Цього року його проводили поблизу с.Кутузівки на березі річки Молочної.

Дійство відбулося 9 липня. На фестиваль з’їхалися творчі колективи й делегації з різних районів. Звісно, в гостях у токмачан побували й пологівці, зокрема, вокальний колектив «Калина» з Григорівського сільського клубу та вербівці – вокальне тріо «НЛО» та танцювальний колектив.

Упродовж фестивалю на гостей дійства чекали розваги, конкурси та різноманітні ярмарки-виставки, на яких представляли витончені вироби із бісеру, прикраси, текстильних ляльок, вишиванок, картин, оберегів. Гості свята могли почастуватися ароматним домашнім вином, смачним кулешем і навіть взяти участь у конкурсі на найсмачнішу купальську юшку й скуштувати її. Звісно, наші красуні-дівчата також взяли участь у конкурсі віночків.

Свято було насиченим обрядовими дійствами, українськими піснями, танцями. Григорівці й вербівці дуже вдало виступили і мали величезний успіх у всіх учасників фестивалю, який вражав своєю масовістю й колоритністю.

Яке ж свято Івана Купала та без вогнища? Як тільки на небосхилі з’явилася перша зірка, Вогневик, взявши смолоскип, підпалив купальський вогонь.

Чарівна ніч Івана Купала завершилася вогняним піротехнічним шоу. А григорівці й вербівці повернулися додому з позитивними враженнями. Вони не тільки взяли участь у фестивалі, показали себе, подивилися на інших, взяли собі щось на замітку, а й дуже добре відпочили та повеселилися.

Наталка Осипенко.

Фото з архіву Григорівського сільського клубу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут