Один із найбільших мікрорайонів нашого міста відзначить 50-річний ювілей

0
2

пг-9г9

Цієї осені, а саме 10 вересня, мешканці мікрорайону Пологи-5 вперше святкуватимуть День мікрорайону. Ще 50 років тому територія сучасного Кагаліну не входила до складу міста Пологи. Півсторіччя тому м-н Пологи-5 був селом, яке називалося Шевченкове-2. Отже, на честь 50-ї річниці приєднання села до міста жителі Кагаліну ініціювали проведення урочистостей із святкуванням. У міській раді пропозицію підтримали і почали підготовку до святкових заходів.

Днями відбулося засідання оргкомітету, на якому визначили місце проведення, формат і зміст святкових подій. Вирішили  провести свято в центральній частині мікрорайону, але дещо по-новому.

Святкові заходи розраховані на два дні – субота та неділя (10-11 вересня). В перший день відбудуться урочистості, культурно-розважальна програма з виїзною торгівлею. На другий день пройдуть оздоровчо-спортивні масові заходи на території стадіону «Мінерал».

Заздалегідь, у рамках святкових заходів, міська рада оголошує про проведення ряду конкурсів, до яких пологівцям треба готуватися вже зараз.

По-перше, з 10 серпня розпочнеться конкурс на краще подвір’я, будинок, підприємство, яке розташоване на території мікрорайону Пологи-5.

По-друге, оголошується проведення конкурсу на кращий вірш про мікрорайон Пологи-5.

По-третє, оголошується конкурс-виставка на кращий малюнок на теми: «Люблю свій мікрорайон за…» і «Майбутні Пологи-5».

Без-имени-1

За детальною інформацією щодо участі у конкурсах звертайтеся до міської ради за тел. 050-029-38-91 або у кабінет №7 та приймальню. Підсумки конкурсів буде оголошено під час святкування. Саме тоді усі переможці отримають свої відзнаки та призи.

Отже, пологівці, не гайте свій час, починайте підготовку до участі у конкурсних забігах вже сьогодні.

Джерело: mradapology.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут