Не будинок, а церква: як можна вдвічі заощадити на оплаті за газ

0
2

10174102_094_large

Українці зможуть заощадити на опаленні житла, зареєструвавши в ньому будь-яку церковну організацію, оскільки тариф на природний газ для релігійних організацій майже вдвічі менше, ніж для простих побутових споживачів.

Про це повідомляє ZIK з посиланням на Domik.ua.

З 1 травня в Україні був встановлений єдиний тариф на природний газ – 6,9 грн за 1 куб. метр. Для тих, хто використовує паливо для приготування їжі та нагрівання води, він фактично подешевшав з 7,2 грн до 6,9 гривень. Однак споживачам, які використовують газ для опалення житла, доведеться платити значно більше, так як скасували пільгову ціну 3,6 грн за 1 куб. м при використанні до 1200 куб. м в опалювальний сезон.

Згідно з постановою Кабінету міністрів №315 від 27 квітня 2016 року, для релігійних організацій діятиме тариф на природний газ 3,913 грн за 1 куб. метр. Ця ціна встановлена до 31 березня 2017 року. Таким чином, зареєструвавши церква в своєму будинку, можна зберегти скасовану пільгову ціну за газ.

Зареєструвати церкву може кожен охочий, оскільки це дозволено Законом України №987-12 «Про свободу совісті та релігійні організації» з редакціями від 1 січня 2015 року.

Для цього необхідно знайти десять однодумців, вибрати назву, на установчих зборах прийняти статут церкви і подати документи на реєстрацію в обласну адміністрацію, вказавши об’єкт нерухомості як штаб-квартиру релігійної організації.

Зареєструвати церкву повинні протягом місяця. Далі необхідно звернутися до постачальника послуги та укласти договір на постачання більш дешевого газу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут