Названі переможці третьої п’ятиденки (Фоторепортаж)

0
18

Відділ агропромислового розвитку Пологівської райдержадміністрації спільно з президією профспілкової організації працівників агропромислового комплексу підбили підсумки змагання колективів комбайнових агрегатів на збиранні врожаю ранніх зернових культур за третю п’ятиденку, що тривала з 14 до 18 липня.

Переможцем серед комбайнових агрегатів «Джон Дір», «Домінатор», «Клаас», «Дніпро», «Нью-Холанд» визнаний екіпаж комбайну «Нью-Холанд» з агрофірми «Батьківщина» у складі комбайнера Миколи Миколайовича Рябка та його помічника Станіслава Даніїловича Кущака, котрі за п’ять днів з 408,2 гектарів намолотили 2000,18 тонн зерна. А з початку жнив із площі 615,8 гектарів видали з бункера 3072,8 тонн зерна.

З трудовим успіхом хліборобів привітали начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації А.О.Діхтяр, голова районної профспілкової організації працівників агропромислового розвиту В.С.Кириченко, перший заступник голови райдержадміністрації А.О.Клименко та керівник агрофірми «Батьківщина» Є.В.Трубілов.

Лідія Слабишева.

Фото Миколи Дрюченка.

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут