Наші захисники знемагають від спеки, але тримаються

0
24

image (4)На вихідних представники ГО «Волонтерський рух Пологівщини» знову вирушили в дорогу, у зону АТО, до наших захисників. Побували у Краматорську та Слов’янську, провідали хлопців і відвезли їм все, що їм було потрібно: консервацію, олію, овочі, молотки, цвяхи, мішки, лопати, медикаменти, бінокль.

Військовослужбовці, як і ми з вами, знемагають від спеки, а тому просять побільше води. Зараз вона розходиться дуже швидко. Також їм потрібні овочі.

– Ми дуже вдячні тим пологівцям, які постійно допомагають армії. Їх небагато, але є добрі люди, які пам’ятають, що війна не закінчилася, а отже допомоги потребують наші захисники. Дякуємо родинам Бондаренків, Лемішевих, Райдів, Олександру Пойді, Максиму Чеберку,  Тамарі Клименко та іншим землякам, навіть тим, хто зараз живе не в Пологах, – зазначив керівник громадської організації Вадим Сопільняк. Він також закликав пологівців долучатися до підтримки українських військових.

Усі бажаючі можуть приносити допомогу до територіального центру (м.Пологи, вул.І.Чеберка (Жовтнева), 23 або звертатися за телефоном 0951341664.

Наталія Осипенко.

Фото з архіву ГО «Волонтерський рух Пологівщини».

 

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут