Мінсоцполітики вирішило, як надати субсидії українцям без доходів

1
16

53897

Громадянам України, які не мають доходів, будуть умовно враховувати дохід розміром у 2 прожиткових мінімуми для одержання субсидій.

Таку заяву зробив заступник очільника Мінсоцполітики Віталій Мущинін на семінарі щодо енергоефективності та тарифної політики.

Громадянам, які не мають доходів для розрахунку субсидії, буде враховано умовний дохід в розмірі двох прожиткових мінімумів для працездатної особи (з 1 травня 2016 року – 2900 грн.), – розповів Мущинін

Він також пояснив, що держава зробила крок назустріч для тих, хто орендує житло.

Такі сім’ї, на підставі договору найму (оренди) житла, теж можуть оформити субсидію і значно менше платити за комунальні послуги. Варто наголосити, що наявність заборгованості з оплати за житлово-комунальні послуги не впливає на визначення права на призначення субсидії, – відзначив Мущинін

Нагадаємо, уряд розробив калькулятор розрахунку субсидій.

Джерело: radio24.ua

1 коментар

  1. Цікаво, як можна врахувати дохід, якого немає? Чи у нас уже заборонили жінкам бути домогосподарками, виховувати дітей і проживати на доходи чоловіка? Це що, порушення ?
    А чому Уряду не хочеться створити робочі місця, яких вистачить усім , запропонувати гідно оплачувану роботу відповідно до освіти і не “боротися” з бідністю шляхом “роздачі” незароблених коштів ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут