Голова Запорізької ОДА призначив радником друга Януковича

0
28

na_golovnu_7_729x547-3Голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль призначив своїм радником Максима Шишлова, який допоміг екс-президентові України Вікторові Януковичу приватизувати Межигір’я.

Як повідомляє сайт 061.ua, ще в 2007 році Максим Шишлов працював головним бухгалтером і членом наглядової ради держкомпанії “Надра України”. Саме тоді і через цю компанію Віктору Януковичу вдалося приватизувати “Межигір’я”.

Зараз Шишлов є власником фірми, причетної до компанії “Танталіт”.

У 2007 році, коли Янукович був прем’єр-міністром і проживав на держдачі комплексу “Межигір’я”, яка перебувала на балансі Держуправління справами, він звернувся в управління з вимогою передати комплекс під свій контроль – на баланс Кабінету Міністрів.

Коли це сталося, Кабмін віддав “Межигір’я” Міністерству охорони навколишнього природного середовища, яке тоді очолював соратник Януковича Василь Джарти. Але, на балансі міністерства майбутній символ корупції протримався недовго, і незабаром його передали НАК “Надра України”, яке очолював тоді Едуард Ставицький.

Радник голови Запорізької ОДА Шишлов в той час працював в “Надра України” головним бухгалтером. Уже через два місяці держкомпанія “Надра України” віддала комплекс “Межигір’я” компанії “Танталіт”, в обмін на два занедбаних палаци в центрі Києва.

Також у Шишлова простежується непрямий зв’язок з компанією “Танталіт”, яка орендувала землю в Межигір’ї.

Журналіст з’ясував, що спільно з екс-директором фінансової компанії “Крос Капітал” Шишлов володіє фірмою “Макді”. Цій фірмі належить 29% ПрАТ “Макіївський комбінат комунальних підприємств”. До цього 75% Макіївського комбінату володіла фірма “Крос Капітал”, яка спільно з орендарем Межигір’я – фірмою “Танталіт” – володіла фондом “Домінанта”. Цей фонд був пов’язаний з переможцями багатомільярдних тендерів за часів президентства Януковича.

Максим Шишлов значився помічником нардепа 7 скликання донецького регіонала Валерія Омельченка. Останній – зять нині покійного екс-голови Ради міністрів АР Крим та екс-міністра охорони навколишнього природного середовища України Василя Джарти.

Джерело: http://24tv.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут