Дубль два: Балочкинську школу все-таки закриють (сесія районної ради) +ФОТОРЕПОРТАЖ

3
32

Сьогодні, 15 липня, відбулася восьма позачергова сесія Пологівської районної ради сьомого скликання. Протягом години 23 присутніх депутата розглянули 7 питань. Два основних з них про припинення діяльності Балочкинської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Новофедорівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

IMG_9851

Ми вже писали, що це питання розглядалося протягом року. Безліч разів збиралися комісії, проводилися зустрічі з мешканцями Балочок та Новофедорівки, прораховувалися кошти, розглядалися різні варіанти. На цю сесію знову завітали батьки учнів Балочкинської школи, які прохали закрити цей навчальний заклад задля того, щоб діти могли повноцінно навчатися у Чубарівській школі. Депутати зважили всі “за” і “проти” та проголосували за закриття Балочкинської школи. З Новофедорівською школою вирішили не поспішати, у новому навчальному році там навчатиметься 26 дітей, а значить школа повинна отримати бюджетне фінансування, кількість дітей дозволяє це зробити. Тому новофедорівські дітлахи принаймі ще рік відвідуватимуть школу в рідному селі, а не у сусідньому Вербовому, як пропонувалося.

Не менш важливі на цій сесії були бюджетні питання. С.В.Сопільняк, начальник управління фінансів райдержадміністрації, внесла пропозиції розподілити вільний залишок коштів районного бюджету : виділили 310 тисяч гривень на заробітну плату працівникам методкабінету відділу освіти, молоді та спорту, 12 тисяч гривень на ремонт каналізаційної системи Пологівського колегіуму №1, 11 з половиною тисяч гривень – на придбання кондиціонера в районну раду, 23 тисячі гривень – на купівлю рентгенологічного апарату в районну стоматполіклініку.

Також Світлана Володимирівна зауважила, що Пологівська міська рада передає 200 тисяч гривень на Пологівську гімназію “Основа” та Пологівську ЗОШ №4. Ці кошти підуть на придбання меблів, дошок, спортивного знаряддя, комп’ютера, проектора, ноутбука тощо.

Семенівська сільська рада теж потурбувалася про своїх жителів, на місцеву амбулаторію виділили 10 тисяч гривень на придбання вікон та дверей. На Семенівську школу з сільського бюджету пішло 150 тисяч гривень також на нові вікна та 20 тисяч гривень на ремонт шкільної спортивної зали.

Чапаєвська об’єднана територіальна громада теж передала кошти сільського бюджету в сумі 788 тисяч 600 гривень на центральну районну лікарню.

Депутати з приводу змін до бюджету прийняли позитивне рішення.

Також на цій сесії розглянуті поточні питання: внесли зміни до статуту районної стоматологічної поліклініки та надали дозвіл на передачу в оренду частини даху будівлі районної ради для розміщення антен стільникового зв’язку ПАТ “МТС Україна”.

Ірина Лісова.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Був присутнім на сесії. Що прикро вразило. Після голосування вчителі Балочківської школи тихо с похмурими обличчями покинули залу. А у влади не знайшлося ні слів підтримки, ні вибачення. БЄДА!

    • А діти будуть вчитися в нормальних умовах в повних класах Чубарівскій ЗОШ. А в Балочкинській школі учні були, а класів не було, бо на 11 класів було всього дітей 20, і це навчання повноц нним назвати важко. А батьки, які думають про майбутнэ своїх дітей, ще раніше перевели їх до Чубарівської школи. Вчителів шкода, але думаю пропозиції по їх працевлаштуванню э.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут