Наталія Володимирівна ОСИПЕНКО

завідуюча відділом соціально-політичних проблем.
13 Липня 2016 Місто 153  0 

Дніпрокерамівці: «Ми пишаємося пологівськими спортсменами!»


Вже не один рік пологівські спортсмени на чолі з тренером ДЮСШ Олегом Плетінем під надійним крилом допомоги і підтримки ТОВ «Дніпрокераміка». І під прапором саме цього підприємства пологівці не раз виступали на всеукраїнських та міжнародних чемпіонатах з пауерліфтингу, армліфтингу і зажди перемагали.

О.Плетінь та О.Шмигля на чемпіонаті світу з пауерліфтингу у Санкт-Петербурзі.

О.Плетінь та О.Шмигля на чемпіонаті світу з пауерліфтингу у Санкт-Петербурзі.

– Генеральний директор «Дніпрокераміки» Андрій Іванович Чеберко завжди прагнув підтримати спортивних і активних земляків. Тому, коли Олег Плетінь звертався за допомогою до нього та до профспілки заводу, ми допомагали чим могли, навіть у найскрутніші часи. І зараз бачимо, що недаремно, адже наші спортсмени досягли великих висот у спорті, прославляють Пологівщину за межами області і навіть країни, до того ж вони завжди рекламують і «Дніпрокераміку». Тож ми пишаємося нашими зірками спорту. Дякуємо особисто Олегу Плетіню за те, що виховує підростаюче покоління спортивним, а завдяки любові до спорту пологівці стають чемпіонами. Також нам дуже приємно, що наші хлопці, куди б не їхали, завжди беруть і прапор «Дніпрокераміки», і все більше і більше людей у світі дізнаються про те, що в Україні, в Запорізькій області є маленьке містечко Пологи, де виростають найсильніші чоловіки і хлопці, живуть і трудяться чудові й привітні люди, – розповіла голова профкому «Дніпрокераміки» Світлана Вікторівна Пустовойтенко.

Додамо до цього, що пологівці пишаються нашими спортсменами, бажають їм великих перемог і, звичайно, подальшої підтримки й допомоги від небайдужих людей до розвитку спорту на рідній землі.

Фото з архіву Олега Плетіня.

 


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.