Депутати Пологівської міської ради ініціювали конкурс «Пологи без амброзії»

0
16

c990574885c61ccd08f499ca48d0adf6

Місцевим борцям із амброзією обранці заплатять реальні гроші. Переможці отримають – 3000 гривень, за друге місце – 1500 гривень, бронзовим призерам – 500…

Метою конкурсу є проведення комплексу заходів по виявленню, локалізації та ліквідації амброзії в Пологах, приведення в належний фітосанітарний та естетичний стан території міста, а також зменшення кількості випадків захворювань, пов’язаних з алергією на амброзію. Одним з головних завдань конкурсу є і привернення уваги населення та громадськості міста до боротьби із амброзією та подолати цю проблему, залучити молодь до боротьби з амброзією полинолистою, яка набула значного поширення на території міста і негативно впливає на довкілля. Учасником конкурсу може стати кожен небайдужий пологівець. Мешканці міста мають можливість об’єднатись в невеличкі групи для прибирання території.

Депутати міської ради зазначають, що конкурс проходитиме з 15 липня до 5 серпня 2016 року. Головними умовами конкурсу є: представники кожної сформованої групи виходять на ділянку біля свого будинку, подвір’я, берегу річки, парку, пустирю, офісу, навчального закладу та інших територій заражених амброзією в межах міста Пологи, і викорінюють цю шкідливу рослину. Кожна група надає межі території, яку обробили, також фото-звіт учасників і список з кількістю відпрацьованого часу та об’єм вирваної амброзії. Допускається кілька виходів протягом конкурсного періоду. При цьому щоразу потрібно присилати фото з виконаною роботою і межі очищеної території. Звіт треба вислати в день закінчення робіт на електронну скриньку: [email protected] Важливо пам’ятати, що амброзію потрібно виривати з коренем і складати її у мішки/пакти, в іншому випадку результати не будуть зараховані.

Головними критеріями, за якими буде обрано переможця – це, перш за все, якість очищення земельних ділянок, кількість людей у групі. Також, площа очищеної території та звісно, креативний підхід. Нагорода за перше місце – 3000 гривень, за друге місце команда отримує 1500 гривень. Команда, що здобула третє місце, отримує 500 гривень, отримають призи й інші учасники еко-забігу.

Варто пам’ятати що тим, у кого організм схильний до дерматитів, при прийнятті рішення про участь у конкурсі треба вірно оцінювати можливості свого організму. Всім учасникам пропонується виривати амброзію в штанях і в одежі з довгими рукавами, бажано в рукавичках.
Підбиття підсумків відбудеться на засіданні конкурсної комісії, яка відбудеться 9 серпня у Пологівській міській раді.

 Додаткову інформацію щодо умов конкурсу можна отримати за тел. 2-22-87 або 050-735-45-55.

Джерело: mradapology.gov.ua

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут