А в чому винен туалет? (Лист до редакції)

7
26

toilette_07Доброго дня, допоможіть, будь ласка, якщо зможете. Учора (11 липня) бабусин сусід навмисне зніс трактором туалет, який заважає йому зводити паркан. Хоча за документами вбиральня стоїть на бабусиній ділянці, і про це підтвердила сільський землевпорядник. Міліцію викликали, але безрезультатно. Дуже боїмося за бабусю, її здоров’я, адже від п’яного сусіда можна чекати чого завгодно…

Оксана З., с Вербове.

Від «ПВ»

Цей лист потрапив до нашої газети з соціальної мережі «ВКонтакте», його у відчаї написала онука потерпілої.

Згодом зв’язалися з дівчиною по телефону, і вона виклала суть конфлікту, який з бабусиним сусідом триває вже давно. Мешкає він у Пологах, а у Вербовому тримає дачу, що дісталася йому у спадок. Як тільки вип’є, починає переміщати встановлену межу.

«Я дуже боюся за бабусю, постояти за себе вона не може, а захистити її нікому – мій брат в армії, а я живу в Запоріжжі. Добре, що гостювала якраз того дня, коли сусід, завів трактор і на швидкості зніс туалет. Якби мене не було поряд, невідомо, чим би все закінчилося», – розповідала схвильована дівчина.

Про цей конфлікт підтвердила й сільський землевпорядник Н.В.Сердюк. «Розгорівся він відтоді, коли почали оформляти документи для приватизації земельних ділянок. Я б назвала його конфліктом віковим – там просто молодість не хоче поступитись старості, – заявила службовець.

Спірну ситуацію не взялися розв’язувати й викликані правоохоронці. Пояснили це тим, що межові питання в компетенції судів, тільки вони можуть розставити крапки в цивільно-правових справах.

Голова сільської ради Л.М.Кравченко пообіцяла владнати конфлікт шляхом примирення сторін. Якщо їй це не вдасться, тоді вже, дійсно, доведеться звертатися до суду. А там мова йтиме не лише про встановлення межі, а й про матеріальне відшкодування збитків за знесений туалет, який у даній ситуації ніяк не винен.

7 КОМЕНТАРІ

  1. Шановна газета ! Для того щоб дійсно вдалося владнати будь-які конфліктні ситуації, на мою думку, необхідно вказувати прізвища та імена усіх осіб. Щоб сусіди, рідні, куми, друзі, знайомі , мали змогу оцінити вчинки людей, які так вчиняють. Можливо тоді люди зрозуміють поняття слів: порядність, доброта, совість, ввічливість.

  2. Сусіди знають, але може нарешті з”явиться порядність , якщо про тебе буде знати весь район

  3. Отож і біда , що ми втратили людські якості. Чи по силі жінці 1943 року народження звертатися до суду, захищаючи те, що належить їй?

    • Вы просили газету указать именна. Бабушка же может огромными буквами на доме написать, что она об соседе думает, ей никто не мешает.

  4. На жаль , більшість із нас тільки й уміє, що писати на парканах, будинках….. Дякувати треба цій жінці, що в неї ще зосталася мудрість!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут