Журналістку «Пологівських вістей» відзначила Національна спілка журналістів України (ФОТОРЕПОРТАЖ)

1
44

Професійне свято, День журналіста, цього року нам принесло багато приємних новин, подій і емоцій. Минулого року нашу газету Національна спілка журналістів України визнала кращою районною газетою країни. Це було надзвичайно приємно і дало стимул працювати більше і краще, що і старалися робити.IMG_0842-1

Цього року на творчий конкурс НСЖУ свої роботи відправила завідуюча відділом соціально-політичних проблем газети «Пологівські вісті» Наталка Осипенко. Секретаріат Національної спілки журналістів високо оцінив роботи нашої колеги і відзначив її Почесною грамотою у номінації «Журналіст року» за створення майстерних журналістських матеріалів та здобуття визнання аудиторії.

Урочиста церемонія нагородження переможців конкурсу відбулася у п’ятницю, 3 червня, у Києві, в Національній спілці журналістів України, куди з’їхалися учасники конкурсу з усіх куточків нашої країни. Журналістів з професійним святом привітали перший секретар НСЖУ Сергій Томіленко, секретар НСЖУ Віра Черемних та інші поважні особи у медіа просторі України.P1040281

Крім того, приємно відзначити, що з Києва з нагородами повернулися й інші журналісти області. Зокрема, голова Запорізької обласної організації Національної спілки журналістів України Наталія Кузьменко отримала високу нагороду – «Почесну відзнаку» секретаріату НСЖУ, яка свідчить про перемогу регіональної організації у творчому конкурсі в номінації «Краща обласна організація НСЖУ».

Також цьогоріч у номінації «Краще регіональне радіо» переможцем стало «Радіо Запорріжжя» (філія НТКУ «Запорізька регіональна дирекція», головний редактор Людмила Долженко). У номінації «Краща міськрайонна газета» Почесну грамоту НСЖУ отримала мелітопольська газета «Новий день» (головний редактор Діляра Кудусова).

Зустріч у Києві з колегами, визнання на всеукраїнському рівні, приємне і дуже цікаве спілкування, нові знайомства і друзі – це все подарувало нашій журналістці незабутні враження.

А після церемонії нагородження Наталка Осипенко відвідала психологічний семінар-тренінг «Журналісти в кризових ситуаціях: як впоратися з психічною травмою та залишитися в професії», який провела практикуючий психолог об’єднаного центру допомоги журналістам НСЖУ та Незалежної медіа профспілки України Наталія Улько. Тренінг проведений за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Вітаємо Наталку Осипенко і всіх колег-журналістів з перемогами та відзнаками! Творчого натхнення, позитивних новин і гострого пера!

«Пологовістяни».

1 коментар

  1. Наташенька,ты большая молодец! Удачи тебе в этой не лёгкой работе,достижений в начинаниях,покорений высот и главное на все это терпения!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут