Юрій Клименко і Юрій Тоцький – чемпіони світу

7
10

10-12 червня в м. Луцьку пройшов кубок світу WPA з пауерліфтингу та жиму штанги лежачи. У змаганнях взяли участь близько 200 спортсменів з 11 країн світу, в тім числі й двоє найсильніших «жимовиків» Пологівської ДЮСШ.Луцк 2016

Їм не було рівних у змаганнях безекіпірувального дивізіону. У ваговій категорії (до 82.5 кг) Юрія Клименко показав результат 177.5 кг і посів перше місце (національний рекорд). У ваговій категорії (до 90 кг) у Юрія Тоцького результат 207.5 кг – перше місце (рекорд Європи). І в абсолютному заліку Юрію Тоцькому вже вкотре не було рівних.

Спортсмени та тренер висловлюють щиру подяку офіційному спонсору команди генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку та голові профспілкового комітету  С.В.Пустовойтенко за фінансову підтримку щодо виїзду команди для участі в змаганнях.

7 КОМЕНТАРІ

  • Они катаются по полуофициальным конкурсам. Там это никого не интересует.
   Более того в половине случаев на флагах лозунги мол боремся с допингом и тут же вручают их победителям.

   • Что в вашем понимании,,мол боремся с допингом и тут же вручают их победителям????приходите в спорт школу и я вам раскажу на какие соревнования мы ездим и какие допинги нам на них дарят а в пустую балаболить не нужно.

   • Если вы плюёте кому-то в спину, знайте – этот человек впереди вас. Обо…рать каждый может, а достичь высот единицы.

    • Причём тут “плюете в спину”?
     Вопрос был об допинг-пробах, его нет, перечня запрещённых препаратов нет.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут