21 Червня 2016 Район 279  0

Весь п’єдестал у пологівців

18 червня в Білгород-Дністровському (Одеська область) пройшов  IX турнір «Кубок Чорного моря» з пауерліфтингу. Змагання проводилися за правилами Української бездопінгової федерації пауерліфтингу (без екіпірування). Спортсмени СК «ОЛІМП» на чолі з тренером О.В.Плетінем показали високі результати.

DHB_Z7nyMRs

У змаганнях з жиму штанги лежачи: до 67.5 кг Володимир Бабич 117.5 кг посів перше місце (серед юніорів та чоловіків), до 82.5 кг Юрій Клименко 170кг 1 місце, до 90 кг Юрій Тоцький 200 кг 1 місце

«Пауерліфтирське двоборство» – (жим лежачи та станова тяга): до 67.5 кг Бабич Володимир (117.5 + 160) 277.5 кг 1 місце (серед юніорів та чоловіків). У «Парній становій тязі» (чоловік та жінка)

Володимир Бабич разом із спортсменкою з Одеси в парі підняли штангу вагою 270 кг та вибороли третє місце.

«Атлетичний жим» (жим штанги лежачи , яка дорівнює масі свого тіла, на максимальну кількість разів). У цій дисципліні 1 місце з результатом 34 повтори у Юрія Тоцького, друге у Юрія Клименка (31 повтор) у категорії до 100 кг та 3 місце у Володимира Бабича (28 повторів) до 75 кг.

У підсумковому командному заліку команда Запорізької області зайняла 2 місце та була нагороджена кубком відповідного ступеня. Кубок отримав тренер О.В.Плетінь за максимальну суму балів, отриманих його спортсменами.

Спортсмени та тренер висловлюють щиру подяку офіційному спонсору команди, генеральному директору ТОВ «Дніпрокераміка» А.І.Чеберку та голові профспілкового комітету С.В.Пустовойтенко за фінансову підтримку щодо виїзду команди для участі в змаганнях.