Лідія Іванівна СЛАБИШЕВА

завідуюча відділом листів.

Микола Михайлович ДРЮЧЕНКО

фотокореспондент, член Національної спілки журналістів України.
15 Червня 2016 Місто 308  1 

В місто прийде якісна вода


Нарешті на вулиці Щасливій (Ульянова) почалися роботи з реконструкції водогону, який забезпечить центр міста якісною питною водою.IMG_7819

Та, здається, що найбільше цього моменту чекали в Пологівському міськводоканалі, де постійні пориви, латання старих труб, давно уже дістали.

– Це одна із наших найпроблемніших ділянок. Проектно-кошторисну документацію на проведення реконструкції виготовлено ще кілька років тому, але через відсутність коштів не могли приступити до робіт. І тільки минулої середи бригада Івана Григоровича Тоцького з «Пологівського агробуду» почала класти нову гілку водогону з пластикових труб, – дав невеличке інтерв’ю нашому кореспонденту начальник міськводоканалу Олександр Кириленко.

Нова лінія протяжністю більш як 800 метрів від вулиці Фрунзе (Артема Корнєва) пройде по вулицях Щасливій, Ломоносова і зверне до вагонного депо. Міському бюджету вона обійдеться майже в мільйон гривень, зате забезпечить центр міста якісною питною водою.

По завершенню реконструкції, нарешті, капітально відремонтують і дорожнє покриття по вулиці Щасливій, яке вже не раз потрапляло в сюжети ТВ-5.

Лідія Слабишева.

Фото Миколи Дрюченка.


  1. ikan kelly сказав:

    Круто.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.