В Інженерненській амбулаторії тепер є новий електрокардіограф

0
26

Тепер не потрібно направляти хворих до Поліг, щоб зробили кардіограму.

IMG_7767

Менше року працює в Інженерненській амбулаторії загальної практики сімейної медицини  Олександр Михайлович Кравчун. Молодий, але дуже старанний, енергійний та ініціативний лікар вже встиг завоювати повагу односельців, місцевої влади та свого районного керівництва. З перших днів роботи Олександр Михайлович вів мову по те, що амбулаторія повинна мати відповідне медичне обладнання, щоб можна було і діагноз на місці поставити, й невідкладну допомогу пацієнтові надати, а не відправляти на обстеження в район. Зокрема, мріяв молодий лікар про новий електрокардіограф. І ось сьогодні ця його мрія збулася – отримав новий пристрій з рук головного лікаря ЦПМСД А.М.Дуб. Допомогла з його придбанням і сільська рада, виділивши для цього 25 тис. грн. Голова сільської ради Н.К.Кошель запевняє, що й надалі турбуватиметься про те, щоб сільський медичний заклад мав усе необхідне, хоч це й не просто зробити.

– Я дуже задоволений тим, що тепер не потрібно направляти хворих до Поліг, щоб зробили кардіограму. А таких пацієнтів у мене багато, бо серцево-судинні захворювання на сьогоднішній день чи не найпоширеніші. Тож, прочитавши кардіограму, я матиму змогу швидше поставити діагноз та надати відповідні рекомендації щодо лікування, попередити ускладнення, адже бувають випадки, коли кожна хвилина важлива, – говорить О.М.Кравчун.

Обслуговує Олександр Михайлович 4 населені пункти, а це близько 2 тисяч осіб. Густота населення тут невелика, тож доводиться долати чималі відстані, виїжджаючи на виклики, часто-густо власним автомобілем. Тому ще однією проблемою залишається транспортна. Було б добре, якби амбулаторія мала ще й свій службовий автомобіль. Можливо, й це питання з часом вдасться вирішити, адже над ним, як зізналася сільський голова Н.К.Кошель, у сільській раді думають.

Наш кор.

Фото М.Дюченка.

  • На фото оловний лікар ЦПМСД А.М.Дуб, сільський голова Н.К.Кошель та депутат районної ради І.С.Лісова вітають О.М.Кравчуна з отриманням такого необхідного в його роботі приладу – електрокардіографа.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут